Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.05.2026 | Ayacucho FC - Comerciantes | 0 : 0 |
| 22.09.2024 | Comerciantes - Ayacucho FC | 1 : 1 |
| 27.08.2024 | Ayacucho FC - Comerciantes | 1 : 0 |
| 14.07.2024 | Ayacucho FC - Comerciantes | 0 : 2 |
| 25.05.2024 | Comerciantes - Ayacucho FC | 2 : 1 |
| 03.08.2023 | Ayacucho FC - Comerciantes | 2 : 0 |
| 14.05.2023 | Comerciantes - Ayacucho FC | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Comerciantes - Ayacucho FC | 5 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Deportivo Binacional - Comerciantes | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Comerciantes - Minas | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Estudiantil CNI - Comerciantes | 2 - 2 | D |
| 09.08.2026 | Comerciantes - Bentín Tacna Heroica | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Comerciantes - Ayacucho FC | 5 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Ayacucho FC - Deportivo Binacional | 7 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Minas - Ayacucho FC | 3 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Ayacucho FC - Estudiantil CNI | 1 - 0 | W |
| 02.08.2026 | Bentín Tacna Heroica - Ayacucho FC | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Comerciantes и Ayacucho FC е насрочена за 04.09.2026 20:15 в Segunda División. Посоченият стадион е Estadio Max Augustín, Iquitos. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Comerciantes е на позиция 2 с 22 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 13:7. Записаната форма е DDDLW. Ayacucho FC е на позиция 4 с 16 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 9:10. Записаната форма е WLWLW.
Comerciantes има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDLWDLDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Ayacucho FC има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLLDDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 7 директни срещи Comerciantes има 3 победи, равенствата са 2, а Ayacucho FC има 2 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 42.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Comerciantes или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 55.74%, 26.41% и 17.85%. Разликата в моделния momentum е 37.89 пункта в полза на Comerciantes. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Betano. Съхраненият оценен EV е -3.88%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Comerciantes като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 15 завършени мача (40.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ayacucho FC като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 1.00 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 7 от 14 завършени мача (50.0% покритие).
Срещата между Comerciantes и Ayacucho FC завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Comerciantes като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Comerciantes получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ayacucho FC като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 1 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Ayacucho FC получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете.
От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.