📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D D D
0
🏟 Estadio Mansiche , Trujillo
✔ Краен резултат
1
1
Жълти картони
2
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
1
1
🟢 Cesar Vallejo 🟡 Равенства Deportiva Agropecuaria 🔴
Дата Мач Резултат
25.05.2026 Deportiva Agropecuaria - Cesar Vallejo 1 : 1
28.05.2025 Deportiva Agropecuaria - Cesar Vallejo 0 : 1
24.05.2025 Cesar Vallejo - Deportiva Agropecuaria 1 : 3

🗓 Последни мачове: Cesar Vallejo

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 U. San Martin - Cesar Vallejo 2 - 0 L
23.08.2026 Cesar Vallejo - Deportivo Llacuabamba 2 - 0 W
16.08.2026 Carlos A. Mannucci - Cesar Vallejo 0 - 1 W
09.08.2026 Cesar Vallejo - Molinos El Pirata 1 - 1 D
01.08.2026 Academia Cantolao - Cesar Vallejo 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Deportiva Agropecuaria

Дата Мач Резултат Изх.
16.08.2026 U. San Martin - Deportiva Agropecuaria 3 - 1 L
08.08.2026 Deportiva Agropecuaria - Deportivo Llacuabamba 0 - 0 D
02.08.2026 Carlos A. Mannucci - Deportiva Agropecuaria 2 - 0 L
26.07.2026 Deportiva Agropecuaria - Molinos El Pirata 3 - 1 W
19.07.2026 Academia Cantolao - Deportiva Agropecuaria 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cesar Vallejo и Deportiva Agropecuaria е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Segunda División. Посоченият стадион е Estadio Mansiche, Trujillo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cesar Vallejo е на позиция 5 с 19 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 7:9. Записаната форма е WWDDD. Deportiva Agropecuaria е на позиция 7 с 15 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 8:9. Записаната форма е LDLWD.

Последни резултати

Cesar Vallejo има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDDDLLDD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Deportiva Agropecuaria има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWDLDWLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Cesar Vallejo има 1 победи, равенствата са 1, а Deportiva Agropecuaria има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cesar Vallejo като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.20 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 20.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 13 завършени мача (76.9% покритие). Дисциплинарният профил на Deportiva Agropecuaria като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.25 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 75.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 12 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:10 · Заключен: 2026-09-05 19:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cesar Vallejo и Deportiva Agropecuaria завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cesar Vallejo като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2 жълти, 0.2 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Cesar Vallejo получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportiva Agropecuaria като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.75 жълти, 0.25 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Deportiva Agropecuaria получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.