Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.05.2026 | U. San Martin - Union Comercio | 0 : 1 |
| 01.06.2025 | Union Comercio - U. San Martin | 1 : 2 |
| 12.04.2025 | U. San Martin - Union Comercio | 1 : 1 |
| 31.08.2019 | U. San Martin - Union Comercio | 1 : 2 |
| 16.03.2019 | Union Comercio - U. San Martin | 0 : 0 |
| 15.09.2018 | U. San Martin - Union Comercio | 2 : 0 |
| 30.05.2018 | Union Comercio - U. San Martin | 0 : 0 |
| 02.10.2017 | U. San Martin - Union Comercio | 2 : 0 |
| 01.07.2017 | Union Comercio - U. San Martin | 3 : 1 |
| 07.05.2017 | Union Comercio - U. San Martin | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Union Comercio - U. San Martin | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Deportivo Llacuabamba - Union Comercio | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Union Comercio - Carlos A. Mannucci | 0 - 0 | D |
| 17.08.2026 | Molinos El Pirata - Union Comercio | 1 - 2 | W |
| 07.08.2026 | Union Comercio - Academia Cantolao | 4 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Union Comercio - U. San Martin | 1 - 0 | L |
| 29.08.2026 | U. San Martin - Cesar Vallejo | 2 - 0 | W |
| 16.08.2026 | U. San Martin - Deportiva Agropecuaria | 3 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Deportivo Llacuabamba - U. San Martin | 3 - 0 | L |
| 25.07.2026 | U. San Martin - Carlos A. Mannucci | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Union Comercio и U. San Martin е насрочена за 06.09.2026 20:15 в Segunda División. Посоченият стадион е Estadio Municipal Carlos Vidaurre García, Tarapoto. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Union Comercio е на позиция 1 с 25 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 8:2. Записаната форма е DWWDW. U. San Martin е на позиция 6 с 17 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 13:13. Записаната форма е WLWLW.
Union Comercio има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWDLLWWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. U. San Martin има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLLDWLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Union Comercio има 4 победи, равенствата са 3, а U. San Martin има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Union Comercio като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.33 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 8 от 13 завършени мача (61.5% покритие). Дисциплинарният профил на U. San Martin като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 12 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между Union Comercio и U. San Martin завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Union Comercio като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.33 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Union Comercio получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на U. San Martin като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой U. San Martin получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.