📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
2
Жълти картони
1
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
2
2
🟢 Orsomarso W 🟡 Равенства Deportivo Cali W 🔴
Дата Мач Резултат
01.03.2026 Orsomarso W - Deportivo Cali W 1 : 1
28.08.2025 Deportivo Cali W - Orsomarso W 0 : 1
05.08.2025 Orsomarso W - Deportivo Cali W 1 : 1
01.06.2025 Orsomarso W - Deportivo Cali W 0 : 1
06.05.2022 Deportivo Cali W - Orsomarso W 4 : 0

🗓 Последни мачове: Orsomarso W

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Orsomarso W - Deportivo Cali W 0 - 0 D
29.08.2026 Orsomarso W - América de Cali W 0 - 2 L
25.08.2026 Santa Fe W - Orsomarso W 3 - 0 L
20.08.2026 Orsomarso W - Deportivo Pasto W 3 - 0 W
01.08.2026 Real Santander W - Orsomarso W 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Deportivo Cali W

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Orsomarso W - Deportivo Cali W 0 - 0 D
29.08.2026 Deportivo Cali W - Santa Fe W 3 - 0 W
26.08.2026 América de Cali W - Deportivo Cali W 1 - 2 W
09.08.2026 Deportivo Cali W - Millonarios W 1 - 3 L
01.08.2026 Atlético Nacional W - Deportivo Cali W 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Orsomarso W и Deportivo Cali W е насрочена за 01.09.2026 20:00 в Liga Femenina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Orsomarso W има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWDWLLDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Deportivo Cali W има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWWWWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Orsomarso W има 1 победи, равенствата са 2, а Deportivo Cali W има 2 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Deportivo Cali W с увереност 66%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 10.08%, 24.19% и 65.73%. Разликата в моделния momentum е 55.65 пункта в полза на Deportivo Cali W. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.38 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.29%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Orsomarso W като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.33 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 8 от 18 завършени мача (44.4% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo Cali W като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 17 завършени мача (47.1% покритие).

Генериран: 2026-09-01 00:01:02 · Заключен: 2026-09-01 21:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Orsomarso W и Deportivo Cali W завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Orsomarso W като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.33 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Orsomarso W получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Cali W като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Cali W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 00:21:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.