📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L W D
1
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L L L

🔁 Директни срещи

7
1
1
🟢 Blejoi 🟡 Равенства Păuleşti 🔴
Дата Мач Резултат
29.07.2026 Păuleşti - Blejoi 6 : 2
13.12.2025 Păuleşti - Blejoi 0 : 0
26.09.2025 Blejoi - Păuleşti 2 : 0
01.11.2024 Blejoi - Păuleşti 6 : 2
31.08.2024 Păuleşti - Blejoi 0 : 1
28.10.2023 Păuleşti - Blejoi 3 : 5
26.08.2023 Blejoi - Păuleşti 3 : 2
19.11.2022 Blejoi - Păuleşti 6 : 2
17.09.2022 Păuleşti - Blejoi 0 : 5

🗓 Последни мачове: Blejoi

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Progresul Draganesti - Blejoi 1 - 2 W
23.10.2026 Blejoi - Viitorul Corbeanca 1 - 0 W
17.10.2026 Tunari - Blejoi 4 - 0 L
09.10.2026 Blejoi - Păuleşti 1 - 0 W
02.10.2026 Urban Titu - Blejoi 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Păuleşti

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Păuleşti - Râmnicu Sărat 3 - 2 W
24.10.2026 Pucioasa - Păuleşti 1 - 0 L
17.10.2026 Păuleşti - Voința Crevedia 1 - 3 L
09.10.2026 Blejoi - Păuleşti 1 - 0 L
03.10.2026 Păuleşti - Progresul Draganesti 2 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Blejoi и Păuleşti е насрочена за 09.10.2026 12:00 в Liga III - Serie 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Blejoi е на позиция 4 с 11 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 16:9. Записаната форма е DWWLD. Păuleşti е на позиция 12 с 2 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 4:14. Записаната форма е LDLDL.

Последни резултати

Blejoi има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLDWLLWL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Păuleşti има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDLLLLWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Blejoi има 7 победи, равенствата са 1, а Păuleşti има 1 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-10-08 15:00:04 · Заключен: 2026-10-09 13:40:34

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Blejoi и Păuleşti завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-10 02:23:26
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.