📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
0
L ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

2
1
4
🟢 Dunărea 2020 Giurgiu 🟡 Равенства Cetatea 🔴
Дата Мач Резултат
12.12.2025 Dunărea 2020 Giurgiu - Cetatea 2 : 4
26.09.2025 Cetatea - Dunărea 2020 Giurgiu 1 : 1
24.05.2025 Dunărea 2020 Giurgiu - Cetatea 2 : 5
18.04.2025 Cetatea - Dunărea 2020 Giurgiu 3 : 0
07.12.2024 Dunărea 2020 Giurgiu - Cetatea 2 : 0
04.10.2024 Cetatea - Dunărea 2020 Giurgiu 4 : 0
07.08.2024 Dunărea 2020 Giurgiu - Cetatea 4 : 1

🗓 Последни мачове: Dunărea 2020 Giurgiu

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Dunărea 2020 Giurgiu - Cetatea 2 - 0 W
12.08.2026 Dunărea 2020 Giurgiu - CSA Steaua Bucureşti 0 - 3 L
05.08.2026 Dunărea 2020 Giurgiu - Cetatea 2 - 1 W
29.07.2026 Dunărea 2020 Giurgiu - Alexandria 3 - 0 W
09.05.2026 Progresul Spartac - Dunărea 2020 Giurgiu 4 - 2 L

📆 Последни мачове: Cetatea

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Dunărea 2020 Giurgiu - Cetatea 2 - 0 L
05.08.2026 Dunărea 2020 Giurgiu - Cetatea 2 - 1 L
22.05.2026 Cetatea - Vulturii Fărcăşeşti 4 - 2 W
16.05.2026 Jiul Petroşani - Cetatea 0 - 2 W
08.05.2026 Cetatea - CSM Ramnicu Valcea 0 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dunărea 2020 Giurgiu и Cetatea е насрочена за 29.08.2026 15:00 в Liga III - Serie 5. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Dunărea 2020 Giurgiu има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLDWWWLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Cetatea има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLLWLLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Dunărea 2020 Giurgiu има 2 победи, равенствата са 1, а Cetatea има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.14. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-29 16:02:31 · Заключен: 2026-08-29 16:40:12

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dunărea 2020 Giurgiu и Cetatea завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 4.14 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 02:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.