Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.08.2026 | Dinamo Barnaul - Akron II | 3 : 1 |
| 06.04.2026 | Akron II - Dinamo Barnaul | 5 : 0 |
| 27.07.2025 | Dinamo Barnaul - Akron II | 2 : 1 |
| 20.04.2025 | Akron II - Dinamo Barnaul | 1 : 2 |
| 14.09.2024 | Akron II - Dinamo Barnaul | 2 : 0 |
| 08.06.2024 | Dinamo Barnaul - Akron II | 0 : 1 |
| 24.09.2023 | Akron II - Dinamo Barnaul | 0 : 2 |
| 29.07.2023 | Dinamo Barnaul - Akron II | 5 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Khimik Dzerzhinsk - Dinamo Barnaul | 3 - 0 | L |
| 27.08.2026 | Dinamo Barnaul - Irtysh Omsk | 5 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Dinamo Barnaul - Akron II | 3 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Pobeda Nizhniy Novgorod - Dinamo Barnaul | 2 - 3 | W |
| 12.08.2026 | Dinamo Barnaul - Dinamo Vladivostok | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Pobeda Nizhniy Novgorod - Akron II | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Dinamo Barnaul - Akron II | 3 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Akron II - Krylya Sovetov II | 4 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Akron II - Pobeda Nizhniy Novgorod | 7 - 2 | W |
| 02.08.2026 | Ural II - Akron II | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между Dinamo Barnaul и Akron II е насрочена за 06.09.2026 10:00 в Second League - Group 4. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Dinamo Barnaul е на позиция 6 с 23 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 22:46. Записаната форма е WWWLL. Akron II е на позиция 4 с 32 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 34:29. Записаната форма е WWWWL.
Dinamo Barnaul има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDWWWLL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Akron II има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWLWLD. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 8 директни срещи Dinamo Barnaul има 5 победи, равенствата са 0, а Akron II има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.13. Двата отбора са отбелязали в 37.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Dinamo Barnaul като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 23 завършени мача (8.7% покритие). Дисциплинарният профил на Akron II като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 23 завършени мача (4.3% покритие).
Срещата между Dinamo Barnaul и Akron II завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.13 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.