📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L D ?
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
2

🔁 Директни срещи

4
5
1
🟢 Deportivo Tachira FC 🟡 Равенства Caracas FC 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 Caracas FC - Deportivo Tachira FC 0 : 1
05.11.2025 Caracas FC - Deportivo Tachira FC 0 : 0
22.10.2025 Deportivo Tachira FC - Caracas FC 2 : 3
02.08.2025 Caracas FC - Deportivo Tachira FC 1 : 1
23.02.2025 Deportivo Tachira FC - Caracas FC 1 : 0
12.11.2024 Caracas FC - Deportivo Tachira FC 0 : 4
29.10.2024 Deportivo Tachira FC - Caracas FC 2 : 0
21.08.2024 Deportivo Tachira FC - Caracas FC 1 : 1
03.03.2024 Caracas FC - Deportivo Tachira FC 0 : 0
25.11.2023 Deportivo Tachira FC - Caracas FC 1 : 1

🗓 Последни мачове: Deportivo Tachira FC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Zamora FC - Deportivo Tachira FC 0 - 0 D
30.08.2026 Deportivo Tachira FC - Caracas FC 0 - 0 D
30.08.2026 Zamora FC - Deportivo Tachira FC 0 - 0 D
22.08.2026 Metropolitanos FC - Deportivo Tachira FC 3 - 1 L
16.08.2026 Deportivo Tachira FC - Monagas SC 3 - 2 W

📆 Последни мачове: Caracas FC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Deportivo Tachira FC - Caracas FC 0 - 0 D
30.08.2026 Caracas FC - Portuguesa FC 0 - 0 D
26.08.2026 Caracas FC - Fundación Lara Deportiva 3 - 1 W
21.08.2026 Caracas FC - Carabobo FC 1 - 1 D
18.08.2026 Yaracuyanos FC - Caracas FC 2 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Deportivo Tachira FC и Caracas FC е насрочена за 30.08.2026 21:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Deportivo Tachira FC е на позиция 1 с 12 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 26:17. Записаната форма е WWWW. Caracas FC е на позиция 8 с 4 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 18:22. Записаната форма е WLLD.

Последни резултати

Deportivo Tachira FC има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWDWDWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Caracas FC има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLLDLLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Deportivo Tachira FC има 4 победи, равенствата са 5, а Caracas FC има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 96%; над 9.5 корнера — 86%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Deportivo Tachira FC с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.08%, 24.16% и 13.75%. Разликата в моделния momentum е 48.33 пункта в полза на Deportivo Tachira FC. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.60%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 80.56% при 108 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Deportivo Tachira FC като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.38 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 62.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 37.5%. Данните за сезона са налични за 13 от 18 завършени мача (72.2% покритие). Дисциплинарният профил на Caracas FC като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.50 червени и 3.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 11 завършени мача (90.9% покритие).

Генериран: 2026-08-30 18:41:02 · Заключен: 2026-08-30 22:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Deportivo Tachira FC и Caracas FC завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.9 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Tachira FC като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.38 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Tachira FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 37.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Caracas FC като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.75 жълти, 0.5 червени и 3.25 общо картона на мач. В този двубой Caracas FC получи 4 жълти и 2 червени картона, или 6 общо. Това е с 2.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 25%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 01:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.