Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 29.08.2026 | União São João - Bandeirante SP | 3 : 0 |
| 07.02.2026 | União São João - Bandeirante SP | 3 : 1 |
| 29.01.2025 | Bandeirante SP - União São João | 0 : 1 |
| 17.02.2024 | União São João - Bandeirante SP | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Bandeirante SP - União São João | 3 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Bandeirante SP - União São João | 3 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Linense - Bandeirante SP | 2 - 0 | L |
| 14.08.2026 | Bandeirante SP - Grêmio Prudente | 1 - 0 | W |
| 11.08.2026 | Marília - Bandeirante SP | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Bandeirante SP - União São João | 3 - 1 | L |
| 29.08.2026 | Bandeirante SP - União São João | 3 - 0 | L |
| 22.08.2026 | XV de Piracicaba - União São João | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | União São João - Noroeste | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | União São João - Comercial | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Bandeirante SP и União São João е насрочена за 04.09.2026 23:00 в Copa Paulista. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bandeirante SP има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDWLDWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. União São João има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDWDDDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи Bandeirante SP има 1 победи, равенствата са 0, а União São João има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.75. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Bandeirante SP -0.75 / União São João +0.75 подкрепя União São João със средна промяна 2.67 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Срещата между Bandeirante SP и União São João завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2.75 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше União São João с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.67 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.