📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

1
2
1
🟢 Machokha 🟡 Равенства Limkokwing University 🔴
Дата Мач Резултат
12.04.2026 Limkokwing University - Machokha 1 : 3
18.10.2025 Machokha - Limkokwing University 0 : 1
12.04.2025 Limkokwing University - Machokha 1 : 1
13.10.2024 Machokha - Limkokwing University 1 : 1

🗓 Последни мачове: Machokha

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Machokha - Limkokwing University 0 - 1 L
23.08.2026 Machokha - LCS 1 - 2 L
16.05.2026 Machokha - Liphakoe 0 - 1 L
10.05.2026 Manonyane - Machokha 0 - 0 D
02.05.2026 Machokha - Linare 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Limkokwing University

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Machokha - Limkokwing University 0 - 1 W
22.08.2026 Limkokwing University - Lifofane 1 - 1 D
16.05.2026 Limkokwing University - LCS 0 - 3 L
10.05.2026 Lifofane - Limkokwing University 0 - 0 D
02.05.2026 Limkokwing University - Liphakoe 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Machokha и Limkokwing University е насрочена за 29.08.2026 11:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Machokha има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDLWLLDD. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Limkokwing University има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDDDLLDWL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Machokha има 1 победи, равенствата са 2, а Limkokwing University има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-29 10:00:07 · Заключен: 2026-08-29 12:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Machokha и Limkokwing University завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2.25 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-29 15:54:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.