Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.03.2026 | Metropolitanos FC - Portuguesa FC | 3 : 2 |
| 28.09.2025 | Metropolitanos FC - Portuguesa FC | 5 : 1 |
| 20.04.2025 | Portuguesa FC - Metropolitanos FC | 2 : 1 |
| 13.09.2024 | Metropolitanos FC - Portuguesa FC | 2 : 1 |
| 20.03.2024 | Portuguesa FC - Metropolitanos FC | 3 : 1 |
| 23.06.2023 | Metropolitanos FC - Portuguesa FC | 0 : 1 |
| 21.05.2023 | Portuguesa FC - Metropolitanos FC | 0 : 1 |
| 23.07.2022 | Metropolitanos FC - Portuguesa FC | 0 : 0 |
| 01.05.2022 | Portuguesa FC - Metropolitanos FC | 0 : 0 |
| 23.11.2021 | Portuguesa FC - Metropolitanos FC | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Portuguesa FC - Metropolitanos FC | 2 - 2 | D |
| 30.08.2026 | Caracas FC - Portuguesa FC | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Monagas SC - Portuguesa FC | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Portuguesa FC - Trujillanos FC | 1 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Academia Anzoátegui - Portuguesa FC | 3 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Portuguesa FC - Metropolitanos FC | 2 - 2 | D |
| 30.08.2026 | Metropolitanos FC - Trujillanos FC | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Metropolitanos FC - Deportivo Tachira FC | 3 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Carabobo FC - Metropolitanos FC | 1 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Metropolitanos FC - UCV | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Portuguesa FC и Metropolitanos FC е насрочена за 30.08.2026 22:30 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Portuguesa FC е на позиция 4 с 9 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:21. Записаната форма е WWLW. Metropolitanos FC е на позиция 5 с 9 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 6 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 26:19. Записаната форма е LWWW.
Portuguesa FC има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLWLDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Metropolitanos FC има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLLDWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Portuguesa FC има 3 победи, равенствата са 3, а Metropolitanos FC има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Portuguesa FC като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.00 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 57.1%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 18 завършени мача (88.9% покритие). Дисциплинарният профил на Metropolitanos FC като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.57 жълти, 0.00 червени и 3.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 85.7%, 71.4% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Portuguesa FC и Metropolitanos FC завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Portuguesa FC като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Portuguesa FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Metropolitanos FC като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.57 жълти, 0 червени и 3.57 общо картона на мач. В този двубой Metropolitanos FC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 85.7%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 5 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.