Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.03.2026 | Zamora FC - Carabobo FC | 0 : 0 |
| 09.08.2025 | Carabobo FC - Zamora FC | 1 : 0 |
| 02.03.2025 | Zamora FC - Carabobo FC | 0 : 1 |
| 04.09.2024 | Zamora FC - Carabobo FC | 2 : 0 |
| 16.03.2024 | Carabobo FC - Zamora FC | 3 : 1 |
| 30.09.2023 | Zamora FC - Carabobo FC | 0 : 2 |
| 12.02.2023 | Carabobo FC - Zamora FC | 3 : 0 |
| 22.10.2022 | Zamora FC - Carabobo FC | 1 : 4 |
| 01.10.2022 | Carabobo FC - Zamora FC | 0 : 2 |
| 25.08.2022 | Zamora FC - Carabobo FC | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Carabobo FC - Zamora FC | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Rayo Zuliano - Carabobo FC | 0 - 0 | D |
| 21.08.2026 | Caracas FC - Carabobo FC | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Carabobo FC - Metropolitanos FC | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Monagas SC - Carabobo FC | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Carabobo FC - Zamora FC | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Zamora FC - Deportivo Tachira FC | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Zamora FC - Deportivo Tachira FC | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Zamora FC - Real Frontera | 5 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Zamora FC - UCV | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Carabobo FC и Zamora FC е насрочена за 30.08.2026 23:00 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Polideportivo Misael Delgado, Valencia. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Carabobo FC е на позиция 7 с 6 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 9 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 37:21. Записаната форма е WLWL. Zamora FC е на позиция 14 с 3 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 16:16. Записаната форма е LLLW.
Carabobo FC има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLWWLDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Zamora FC има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLWWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Carabobo FC има 6 победи, равенствата са 1, а Zamora FC има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Carabobo FC с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.53%, 21.91% и 10.57%. Разликата в моделния momentum е 56.96 пункта в полза на Carabobo FC. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.33 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.19%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Carabobo FC 0 / Zamora FC 0 подкрепя Carabobo FC със средна промяна 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Carabobo FC като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.64 жълти, 0.27 червени и 2.91 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 54.5%, 36.4% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 21 от 22 завършени мача (95.5% покритие). Дисциплинарният профил на Zamora FC като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 80.0%, 40.0% и 40.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 13 завършени мача (84.6% покритие).
Срещата между Carabobo FC и Zamora FC завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Carabobo FC като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2.64 жълти, 0.27 червени и 2.91 общо картона на мач. В този двубой Carabobo FC получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.09 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 54.5%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 18.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Zamora FC като гост беше изчислен от 5 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Zamora FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 40%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Carabobo FC с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.