Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.03.2026 | Estudiantes de Merida FC - Deportivo La Guaira | 0 : 1 |
| 24.08.2025 | Estudiantes de Merida FC - Deportivo La Guaira | 1 : 2 |
| 16.03.2025 | Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida FC | 2 : 1 |
| 14.11.2024 | Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida FC | 3 : 1 |
| 30.10.2024 | Estudiantes de Merida FC - Deportivo La Guaira | 0 : 1 |
| 27.09.2024 | Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida FC | 1 : 1 |
| 07.07.2024 | Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida FC | 0 : 0 |
| 31.03.2024 | Estudiantes de Merida FC - Deportivo La Guaira | 1 : 2 |
| 02.09.2023 | Estudiantes de Merida FC - Deportivo La Guaira | 2 : 1 |
| 04.03.2023 | Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida FC | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida FC | 1 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Puerto Cabello - Deportivo La Guaira | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira | 1 - 4 | W |
| 16.08.2026 | Deportivo La Guaira - Zamora FC | 6 - 1 | W |
| 10.08.2026 | Caracas FC - Deportivo La Guaira | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Deportivo La Guaira - Estudiantes de Merida FC | 1 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Estudiantes de Merida FC - UCV | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Estudiantes de Merida FC - Puerto Cabello | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Estudiantes de Merida FC - Academia Anzoátegui | 1 - 0 | W |
| 10.08.2026 | Rayo Zuliano - Estudiantes de Merida FC | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между Deportivo La Guaira и Estudiantes de Merida FC е насрочена за 30.08.2026 23:30 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Olímpico de la UCV, Caracas. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Deportivo La Guaira е на позиция 2 с 9 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 10 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 23:14. Записаната форма е WWLW. Estudiantes de Merida FC е на позиция 6 с 7 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 26:28. Записаната форма е WLWD.
Deportivo La Guaira има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWLLWLD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Estudiantes de Merida FC има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWDLLLLW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Deportivo La Guaira има 6 победи, равенствата са 2, а Estudiantes de Merida FC има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Deportivo La Guaira с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.97%, 23.65% и 14.38%. Разликата в моделния momentum е 47.60 пункта в полза на Deportivo La Guaira. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.14%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Deportivo La Guaira 0 / Estudiantes de Merida FC 0 подкрепя Deportivo La Guaira със средна промяна 1.07 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Deportivo La Guaira като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.86 жълти, 0.43 червени и 4.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 71.4%, 71.4% и 57.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 42.9%. Данните за сезона са налични за 16 от 18 завършени мача (88.9% покритие). Дисциплинарният профил на Estudiantes de Merida FC като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.78 жълти, 0.44 червени и 3.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 77.8%, 44.4% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие).
Срещата между Deportivo La Guaira и Estudiantes de Merida FC завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo La Guaira като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 3.86 жълти, 0.43 червени и 4.29 общо картона на мач. В този двубой Deportivo La Guaira получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 57.1%, а червен картон в 42.9% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Estudiantes de Merida FC като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.78 жълти, 0.44 червени и 3.22 общо картона на мач. В този двубой Estudiantes de Merida FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 77.8%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 22.2% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Deportivo La Guaira с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.07 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.