📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W L ?
4
🏟 Estadio Olímpico de la UCV , Caracas
✔ Краен резултат
1
L W L L ?

🔁 Директни срещи

6
2
0
🟢 UCV 🟡 Равенства Rayo Zuliano 🔴
Дата Мач Резултат
31.08.2026 UCV - Rayo Zuliano 4 : 1
08.03.2026 Rayo Zuliano - UCV 1 : 5
27.09.2025 UCV - Rayo Zuliano 3 : 0
20.04.2025 Rayo Zuliano - UCV 0 : 2
26.09.2024 UCV - Rayo Zuliano 1 : 0
30.03.2024 Rayo Zuliano - UCV 2 : 2
24.06.2023 Rayo Zuliano - UCV 0 : 0
19.05.2023 UCV - Rayo Zuliano 2 : 0

🗓 Последни мачове: UCV

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Estudiantes de Merida FC - UCV 0 - 0 D
22.08.2026 Zamora FC - UCV 2 - 0 L
15.08.2026 UCV - Caracas FC 0 - 1 L
09.08.2026 Metropolitanos FC - UCV 2 - 1 L
04.08.2026 UCV - Monagas SC 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Rayo Zuliano

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Rayo Zuliano - Carabobo FC 0 - 0 D
26.08.2026 Rayo Zuliano - Urena SC 3 - 0 W
22.08.2026 Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira 1 - 4 L
19.08.2026 Deportivo Lara - Rayo Zuliano 1 - 3 W
15.08.2026 Puerto Cabello - Rayo Zuliano 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между UCV и Rayo Zuliano е насрочена за 31.08.2026 22:30 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Olímpico de la UCV, Caracas. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

UCV е на позиция 12 с 3 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 34:31. Записаната форма е LLWL. Rayo Zuliano е на позиция 9 с 3 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 14:26. Записаната форма е LWLL.

Последни резултати

UCV има 2 победи, 0 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLLLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Rayo Zuliano има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLLDLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи UCV има 4 победи, равенствата са 2, а Rayo Zuliano има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 16.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.63; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 91%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като UCV или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.16%, 24.05% и 17.80%. Разликата в моделния momentum е 40.36 пункта в полза на UCV. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.29%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.50, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 20 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.68% при 561 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на UCV като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.38 жълти, 0.13 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 62.5%, 37.5% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие). Дисциплинарният профил на Rayo Zuliano като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 66.7%, 66.7% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:05 · Заключен: 2026-09-01 00:32:12

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между UCV и Rayo Zuliano завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 02:28:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.