📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
0
3
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
1
1
🟢 Puerto Cabello 🟡 Равенства Academia Anzoátegui 🔴
Дата Мач Резултат
08.03.2026 Academia Anzoátegui - Puerto Cabello 0 : 1
31.08.2025 Academia Anzoátegui - Puerto Cabello 1 : 0
30.03.2025 Puerto Cabello - Academia Anzoátegui 0 : 0

🗓 Последни мачове: Puerto Cabello

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Puerto Cabello - Academia Anzoátegui 3 - 0 W
30.08.2026 Puerto Cabello - Deportivo La Guaira 0 - 0 D
22.08.2026 Estudiantes de Merida FC - Puerto Cabello 1 - 1 D
15.08.2026 Puerto Cabello - Rayo Zuliano 2 - 0 W
09.08.2026 Zamora FC - Puerto Cabello 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Academia Anzoátegui

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Puerto Cabello - Academia Anzoátegui 3 - 0 L
30.08.2026 Academia Anzoátegui - Monagas SC 0 - 0 D
26.08.2026 Petare FC - Academia Anzoátegui 2 - 2 D
21.08.2026 Academia Anzoátegui - Trujillanos FC 0 - 0 D
15.08.2026 Estudiantes de Merida FC - Academia Anzoátegui 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Puerto Cabello и Academia Anzoátegui е насрочена за 31.08.2026 23:30 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Puerto Cabello е на позиция 3 с 9 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 29:26. Записаната форма е WWWL. Academia Anzoátegui е на позиция 13 с 3 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 16:25. Записаната форма е LLWL.

Последни резултати

Puerto Cabello има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLLWLWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Academia Anzoátegui има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWWDLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Puerto Cabello има 1 победи, равенствата са 1, а Academia Anzoátegui има 1 победи. Средният общ брой голове е 0.67. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Puerto Cabello с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.67%, 24.67% и 13.66%. Разликата в моделния momentum е 48.01 пункта в полза на Puerto Cabello. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Puerto Cabello +0.25 / Academia Anzoátegui -0.25 подкрепя Academia Anzoátegui със средна промяна 1.23 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.56% при 499 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Puerto Cabello като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие). Дисциплинарният профил на Academia Anzoátegui като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.25 жълти, 0.25 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 75.0%, 50.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 10 завършени мача (90.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:05 · Заключен: 2026-09-01 01:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Puerto Cabello и Academia Anzoátegui завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 0.67 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Puerto Cabello като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Puerto Cabello получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Academia Anzoátegui като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3.25 жълти, 0.25 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Academia Anzoátegui получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 25%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Academia Anzoátegui с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.23 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 03:52:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.