Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.07.2026 | Reipas - MyPa | 4 : 2 |
| 16.05.2026 | MyPa - Reipas | 0 : 5 |
| 21.02.2026 | Reipas - MyPa | 4 : 1 |
| 09.08.2025 | Reipas - MyPa | 4 : 2 |
| 08.06.2025 | MyPa - Reipas | 1 : 3 |
| 03.07.2024 | Reipas - MyPa | 5 : 0 |
| 26.04.2024 | MyPa - Reipas | 3 : 1 |
| 20.08.2021 | MyPa - Reipas | 2 : 1 |
| 04.06.2021 | Reipas - MyPa | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | MyPa - PuiU Helsinki | 2 - 1 | W |
| 13.08.2026 | PPJ - MyPa | 2 - 1 | L |
| 07.08.2026 | PEPO - MyPa | 4 - 1 | L |
| 01.08.2026 | MyPa - Kiffen | 0 - 0 | D |
| 25.07.2026 | Reipas - MyPa | 4 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Union Plaani - Reipas | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Reipas - PEPO | 1 - 2 | L |
| 07.08.2026 | Atlantis - Reipas | 4 - 2 | L |
| 02.08.2026 | Reipas - PPJ | 2 - 1 | W |
| 25.07.2026 | Reipas - MyPa | 4 - 2 | W |
Предстоящата среща между MyPa и Reipas е насрочена за 04.09.2026 15:30 в Kakkonen - Lohko A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
MyPa е на позиция 9 с 15 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 17:36. Записаната форма е WLLDL. Reipas е на позиция 7 с 23 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 34:32. Записаната форма е LLLWW.
MyPa има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLLWLLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Reipas има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWLDLLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 9 директни срещи MyPa има 2 победи, равенствата са 0, а Reipas има 7 победи. Средният общ брой голове е 4.78. Двата отбора са отбелязали в 77.8% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на MyPa като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.00 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 18 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Reipas като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 18 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между MyPa и Reipas завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 4.78 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на MyPa като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 3.33 жълти, 0 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой MyPa получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Reipas като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Reipas получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.