Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.07.2026 | Union Plaani - PuiU Helsinki | 2 : 1 |
| 25.04.2026 | PuiU Helsinki - Union Plaani | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Union Plaani - Reipas | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | HPS - Union Plaani | 0 - 3 | W |
| 07.08.2026 | Kiffen - Union Plaani | 1 - 0 | L |
| 31.07.2026 | Union Plaani - PEPO | 0 - 2 | L |
| 24.07.2026 | PPJ - Union Plaani | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | MyPa - PuiU Helsinki | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | PuiU Helsinki - Kiffen | 1 - 3 | L |
| 08.08.2026 | HIFK Elsinki - PuiU Helsinki | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | PuiU Helsinki - Atlantis | 2 - 2 | D |
| 24.07.2026 | PEPO - PuiU Helsinki | 3 - 2 | L |
Предстоящата среща между Union Plaani и PuiU Helsinki е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Kakkonen - Lohko A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Union Plaani е на позиция 10 с 14 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 15:42. Записаната форма е WWLLW. PuiU Helsinki е на позиция 8 с 16 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 22:31. Записаната форма е LLDDL.
Union Plaani има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLWLLWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. PuiU Helsinki има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDLWWLLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 2 директни срещи Union Plaani има 1 победи, равенствата са 0, а PuiU Helsinki има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Union Plaani -0.75 / PuiU Helsinki +0.75 подкрепя Union Plaani със средна промяна 1.33 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36). Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.83% при 694 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Union Plaani като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 16.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 17 завършени мача (64.7% покритие). Дисциплинарният профил на PuiU Helsinki като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 18 завършени мача (72.2% покритие).
Срещата между Union Plaani и PuiU Helsinki завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Union Plaani като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Union Plaani получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на PuiU Helsinki като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой PuiU Helsinki получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.83 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Union Plaani с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.33 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.