Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.08.2026 | EPS - Honka | 3 : 2 |
| 22.05.2026 | Honka - EPS | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | EPS - HJS Akatemia | 4 - 1 | W |
| 22.08.2026 | EPS - HJS Akatemia | 2 - 0 | W |
| 15.08.2026 | ÅIFK - EPS | 2 - 3 | W |
| 08.08.2026 | EBK - EPS | 1 - 5 | W |
| 01.08.2026 | EPS - Honka | 3 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Honka - P-Iirot | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | EBK - Honka | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Honka - P-Iirot | 3 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Honka - NJS | 7 - 0 | W |
| 01.08.2026 | EPS - Honka | 3 - 2 | L |
Предстоящата среща между EPS и Honka е насрочена за 02.09.2026 15:30 в Kakkonen - Lohko B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
EPS е на позиция 5 с 29 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 29:23. Записаната форма е WWWWW. Honka е на позиция 1 с 40 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 44:15. Записаната форма е WWLWD.
EPS има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWWLL. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Honka има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLWDDWW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи EPS има 1 победи, равенствата са 0, а Honka има 1 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка EPS 0 / Honka 0 подкрепя Honka със средна промяна 1.15 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.04% при 454 наблюдения).
Дисциплинарният профил на EPS като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.13 червени и 1.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 14 от 18 завършени мача (77.8% покритие). Дисциплинарният профил на Honka като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.00 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 60.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие).
Срещата между EPS и Honka завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на EPS като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.75 жълти, 0.13 червени и 1.88 общо картона на мач. В този двубой EPS получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.88 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Honka като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2.6 жълти, 0 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Honka получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.6 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Honka с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.15 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.