📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W W W
1
🏟
✔ Краен резултат
5
W L W L D
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
2
5
🟢 HJS Akatemia 🟡 Равенства Ilves II 🔴
Дата Мач Резултат
08.08.2026 HJS Akatemia - Ilves II 3 : 1
29.05.2026 Ilves II - HJS Akatemia 0 : 0
09.09.2025 Ilves II - HJS Akatemia 2 : 1
09.08.2025 Ilves II - HJS Akatemia 2 : 1
06.06.2025 HJS Akatemia - Ilves II 2 : 2
10.08.2024 Ilves II - HJS Akatemia 1 : 3
02.06.2024 HJS Akatemia - Ilves II 5 : 1
28.09.2023 Ilves II - HJS Akatemia 3 : 1
02.06.2023 HJS Akatemia - Ilves II 1 : 5
01.10.2022 HJS Akatemia - Ilves II 1 : 4

🗓 Последни мачове: HJS Akatemia

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 EPS - HJS Akatemia 4 - 1 L
22.08.2026 EPS - HJS Akatemia 2 - 0 L
15.08.2026 HJS Akatemia - GrIFK 0 - 1 L
08.08.2026 HJS Akatemia - Ilves II 3 - 1 W
31.07.2026 ÅIFK - HJS Akatemia 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Ilves II

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 ÅIFK - Ilves II 1 - 0 L
22.08.2026 GrIFK - Ilves II 3 - 2 L
15.08.2026 Ilves II - NJS 4 - 0 W
08.08.2026 HJS Akatemia - Ilves II 3 - 1 L
04.08.2026 Ilves II - Musa 7 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между HJS Akatemia и Ilves II е насрочена за 02.09.2026 15:30 в Kakkonen - Lohko B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

HJS Akatemia е на позиция 3 с 31 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 27:20. Записаната форма е LWWWW. Ilves II е на позиция 4 с 30 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 44:24. Записаната форма е WLWLD.

Последни резултати

HJS Akatemia има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWWWDLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Ilves II има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWLDWDW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи HJS Akatemia има 3 победи, равенствата са 2, а Ilves II има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка HJS Akatemia 0 / Ilves II 0 подкрепя HJS Akatemia със средна промяна 2.36 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Combo (BTTS Yes + Over 2.5) — Yes (коефициент 1.29, оценка 72/100, успеваемост на коефициентната група 72.13% при 61 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.34% при 464 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на HJS Akatemia като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 18 завършени мача (61.1% покритие). Дисциплинарният профил на Ilves II като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.00 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 40.0%, 20.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 19 завършени мача (57.9% покритие).

Генериран: 2026-09-01 20:45:02 · Заключен: 2026-09-02 17:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между HJS Akatemia и Ilves II завърши при резултат 1:5. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на HJS Akatemia като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой HJS Akatemia получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ilves II като гост беше изчислен от 5 мача със средно 1.8 жълти, 0 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой Ilves II получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше HJS Akatemia с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.36 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:5 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора + над 2.5 гола при коефициент 1.29. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора + над 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 19:42:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.