Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.08.2026 | P-Iirot - ÅIFK | 1 : 2 |
| 04.06.2026 | ÅIFK - P-Iirot | 2 : 0 |
| 06.05.2025 | ÅIFK - P-Iirot | 4 : 6 |
| 07.10.2016 | ÅIFK - P-Iirot | 1 : 2 |
| 18.09.2015 | ÅIFK - P-Iirot | 1 : 0 |
| 24.07.2015 | P-Iirot - ÅIFK | 2 : 3 |
| 31.05.2015 | ÅIFK - P-Iirot | 3 : 2 |
| 20.09.2014 | ÅIFK - P-Iirot | 2 : 1 |
| 25.07.2014 | P-Iirot - ÅIFK | 1 : 0 |
| 01.06.2014 | ÅIFK - P-Iirot | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Honka - P-Iirot | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | P-Iirot - ÅIFK | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Honka - P-Iirot | 3 - 2 | L |
| 08.08.2026 | P-Iirot - GrIFK | 2 - 0 | W |
| 01.08.2026 | NJS - P-Iirot | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | ÅIFK - Ilves II | 1 - 0 | W |
| 22.08.2026 | P-Iirot - ÅIFK | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | ÅIFK - EPS | 2 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Musa - ÅIFK | 1 - 2 | W |
| 31.07.2026 | ÅIFK - HJS Akatemia | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между P-Iirot и ÅIFK е насрочена за 02.09.2026 16:00 в Kakkonen - Lohko B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
P-Iirot е на позиция 6 с 27 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 25:20. Записаната форма е LWWWD. ÅIFK е на позиция 2 с 36 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 32:13. Записаната форма е LWLWW.
P-Iirot има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWWDLWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. ÅIFK има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLWWDWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи P-Iirot има 3 победи, равенствата са 0, а ÅIFK има 7 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка P-Iirot -0.25 / ÅIFK +0.25 подкрепя ÅIFK със средна промяна 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.22% при 551 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.67% при 2084 наблюдения).
Дисциплинарният профил на P-Iirot като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.00 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие). Дисциплинарният профил на ÅIFK като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.14 жълти, 0.00 червени и 3.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 42.9%, 42.9% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие).
Срещата между P-Iirot и ÅIFK завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на P-Iirot като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1.8 жълти, 0 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой P-Iirot получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на ÅIFK като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.14 жълти, 0 червени и 3.14 общо картона на мач. В този двубой ÅIFK получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше ÅIFK с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.