Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.08.2026 | NJS - Musa | 1 : 2 |
| 05.06.2026 | Musa - NJS | 0 : 0 |
| 21.09.2025 | Musa - NJS | 2 : 1 |
| 31.08.2025 | NJS - Musa | 0 : 3 |
| 08.08.2025 | Musa - NJS | 1 : 5 |
| 08.06.2025 | NJS - Musa | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | NJS - Musa | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Ilves II - NJS | 4 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Honka - NJS | 7 - 0 | L |
| 01.08.2026 | NJS - P-Iirot | 0 - 1 | L |
| 24.07.2026 | NJS - ÅIFK | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | NJS - Musa | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Musa - EBK | 0 - 4 | L |
| 08.08.2026 | Musa - ÅIFK | 1 - 2 | L |
| 04.08.2026 | Ilves II - Musa | 7 - 0 | L |
| 25.07.2026 | Musa - EPS | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между NJS и Musa е насрочена за 04.09.2026 15:00 в Kakkonen - Lohko B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
NJS е на позиция 10 с 1 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 9:41. Записаната форма е LLLLL. Musa е на позиция 9 с 12 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 3 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 16:48. Записаната форма е WLLLL.
NJS има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 3.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Musa има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLLWLDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 6 директни срещи NJS има 1 победи, равенствата са 2, а Musa има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.83. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка NJS -1 / Musa +1 подкрепя Musa със средна промяна 2.91 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36). Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.38% при 465 наблюдения).
Дисциплинарният профил на NJS като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 17 завършени мача (64.7% покритие). Дисциплинарният профил на Musa като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.20 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 40.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 18 завършени мача (61.1% покритие).
Срещата между NJS и Musa завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.83 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на NJS като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой NJS получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Musa като гост беше изчислен от 5 мача със средно 1.8 жълти, 0.2 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Musa получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Musa с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.91 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.