Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.07.2026 | GrIFK - EBK | 2 : 1 |
| 24.05.2026 | EBK - GrIFK | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | GrIFK - Ilves II | 3 - 2 | W |
| 15.08.2026 | HJS Akatemia - GrIFK | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | P-Iirot - GrIFK | 2 - 0 | L |
| 31.07.2026 | GrIFK - EBK | 2 - 1 | W |
| 25.07.2026 | Honka - GrIFK | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | EBK - Honka | 0 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Musa - EBK | 0 - 4 | W |
| 08.08.2026 | EBK - EPS | 1 - 5 | L |
| 31.07.2026 | GrIFK - EBK | 2 - 1 | L |
| 24.07.2026 | HJS Akatemia - EBK | 5 - 3 | L |
Предстоящата среща между GrIFK и EBK е насрочена за 04.09.2026 15:30 в Kakkonen - Lohko B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
GrIFK е на позиция 7 с 24 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 19:27. Записаната форма е WWLWL. EBK е на позиция 8 с 15 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 22:36. Записаната форма е LWLLL.
GrIFK има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLLLLWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. EBK има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLDWLLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 2 директни срещи GrIFK има 1 победи, равенствата са 0, а EBK има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.15% при 457 наблюдения).
Дисциплинарният профил на GrIFK като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 17 завършени мача (82.4% покритие). Дисциплинарният профил на EBK като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 3.20 жълти, 0.80 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 40.0% и 40.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 60.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 18 завършени мача (61.1% покритие).
Срещата между GrIFK и EBK завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на GrIFK като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой GrIFK получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на EBK като гост беше изчислен от 5 мача със средно 3.2 жълти, 0.8 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой EBK получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 40%, а червен картон в 60% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.