📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W L W
5
🏟
✔ Краен резултат
1
L L W W W
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
2
0
🟢 Honka 🟡 Равенства HJS Akatemia 🔴
Дата Мач Резултат
13.07.2026 Honka - HJS Akatemia 1 : 1
02.05.2026 HJS Akatemia - Honka 0 : 2
04.10.2025 Honka - HJS Akatemia 2 : 0
27.09.2025 HJS Akatemia - Honka 2 : 3
03.08.2024 HJS Akatemia - Honka 0 : 0
29.05.2024 Honka - HJS Akatemia 3 : 1

🗓 Последни мачове: Honka

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 EPS - Honka 0 - 1 W
28.08.2026 Honka - P-Iirot 1 - 1 D
22.08.2026 EBK - Honka 0 - 2 W
15.08.2026 Honka - P-Iirot 3 - 2 W
08.08.2026 Honka - NJS 7 - 0 W

📆 Последни мачове: HJS Akatemia

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 HJS Akatemia - Ilves II 1 - 5 L
28.08.2026 EPS - HJS Akatemia 4 - 1 L
22.08.2026 EPS - HJS Akatemia 2 - 0 L
15.08.2026 HJS Akatemia - GrIFK 0 - 1 L
08.08.2026 HJS Akatemia - Ilves II 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Honka и HJS Akatemia е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Kakkonen - Lohko B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Honka е на позиция 1 с 43 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 44:15. Записаната форма е WWWLW. HJS Akatemia е на позиция 4 с 31 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 27:20. Записаната форма е LLWWW.

Последни резултати

Honka има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWLWDDW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. HJS Akatemia има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWWWWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Honka има 4 победи, равенствата са 2, а HJS Akatemia има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Honka с увереност 76%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 76.49%, 12.89% и 10.62%. Разликата в моделния momentum е 65.87 пункта в полза на Honka. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.74%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 82.91% при 468 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Honka като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 20 завършени мача (65.0% покритие). Дисциплинарният профил на HJS Akatemia като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.00 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие).

Генериран: 2026-09-06 11:30:05 · Заключен: 2026-09-06 13:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Honka и HJS Akatemia завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Honka като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Honka получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на HJS Akatemia като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0 червени и 1.86 общо картона на мач. В този двубой HJS Akatemia получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.