📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L W L
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L L L L D
5
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
0
1
🟢 Kraft 🟡 Равенства Jaro 2 🔴
Дата Мач Резултат
04.07.2026 Kraft - Jaro 2 8 : 0
17.04.2026 Jaro 2 - Kraft 6 : 5

🗓 Последни мачове: Kraft

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 JBK - Kraft 5 - 0 L
22.08.2026 Huima / Urho - Kraft 3 - 1 L
16.08.2026 Kraft - SJK-juniorit 2 - 2 D
08.08.2026 TP-47 - Kraft 2 - 1 L
01.08.2026 Kraft - JS Hercules 3 - 2 W

📆 Последни мачове: Jaro 2

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 GBK - Jaro 2 2 - 2 D
22.08.2026 JS Hercules - Jaro 2 3 - 1 L
15.08.2026 Jaro 2 - Huima / Urho 2 - 6 L
07.08.2026 Jaro 2 - JBK 1 - 3 L
03.08.2026 VPS II - Jaro 2 5 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kraft и Jaro 2 е насрочена за 02.09.2026 15:00 в Kakkonen - Lohko C. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kraft е на позиция 6 с 23 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 46:38. Записаната форма е LDLWL. Jaro 2 е на позиция 5 с 25 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:45. Записаната форма е LLLLD.

Последни резултати

Kraft има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLWLLWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Jaro 2 има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLDWLLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 3.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Kraft има 1 победи, равенствата са 0, а Jaro 2 има 1 победи. Средният общ брой голове е 9.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Kraft -1 / Jaro 2 +1 подкрепя Kraft със средна промяна 4.90 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.67% при 300 наблюдения). Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kraft като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.50 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 18 завършени мача (72.2% покритие). Дисциплинарният профил на Jaro 2 като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.71 жълти, 0.00 червени и 1.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 18 завършени мача (77.8% покритие).

Генериран: 2026-09-01 20:45:02 · Заключен: 2026-09-02 16:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kraft и Jaro 2 завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kraft като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.67 жълти, 0.5 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой Kraft получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.83 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Jaro 2 като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.71 жълти, 0 червени и 1.71 общо картона на мач. В този двубой Jaro 2 получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kraft с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.9 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 19:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.