📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W L
6
🏟 Lemonsoft Stadion , Vaasa
✔ Краен резултат
4
W D L W D
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
0
6
🟢 VPS II 🟡 Равенства GBK 🔴
Дата Мач Резултат
22.08.2026 GBK - VPS II 4 : 1
14.06.2026 VPS II - GBK 3 : 4
21.09.2025 GBK - VPS II 1 : 0
27.06.2025 VPS II - GBK 3 : 0
07.05.2025 VPS II - GBK 0 : 1
21.04.2025 GBK - VPS II 0 : 3
28.07.2019 VPS II - GBK 0 : 8
19.05.2019 GBK - VPS II 6 : 0

🗓 Последни мачове: VPS II

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Huima / Urho - VPS II 5 - 0 L
22.08.2026 GBK - VPS II 4 - 1 L
15.08.2026 VPS II - JS Hercules 3 - 1 W
08.08.2026 Vaajakoski - VPS II 3 - 2 L
03.08.2026 VPS II - Jaro 2 5 - 0 W

📆 Последни мачове: GBK

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 GBK - Jaro 2 2 - 2 D
22.08.2026 GBK - VPS II 4 - 1 W
15.08.2026 Vaajakoski - GBK 1 - 1 D
08.08.2026 GBK - Huima / Urho 0 - 3 L
01.08.2026 SJK-juniorit - GBK 2 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между VPS II и GBK е насрочена за 02.09.2026 15:30 в Kakkonen - Lohko C. Посоченият стадион е Lemonsoft Stadion, Vaasa. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

VPS II е на позиция 4 с 25 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 41:28. Записаната форма е LWLWL. GBK е на позиция 2 с 32 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 38:28. Записаната форма е WDLWD.

Последни резултати

VPS II има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWLWLWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. GBK има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLWDWWWW. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи VPS II има 2 победи, равенствата са 0, а GBK има 6 победи. Средният общ брой голове е 4.25. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка VPS II 0 / GBK 0 подкрепя GBK със средна промяна 6.43 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.67% при 300 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на VPS II като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.00 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие). Дисциплинарният профил на GBK като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.50 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие).

Генериран: 2026-09-01 20:45:02 · Заключен: 2026-09-02 17:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между VPS II и GBK завърши при резултат 6:4. В двубоя бяха отбелязани общо 10 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 4.25 гола, а този двубой завърши с 10. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на VPS II като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой VPS II получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на GBK като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0.5 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой GBK получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше GBK с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 6.43 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 6:4 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 19:52:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.