📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W W
1
🏟
✔ Краен резултат
1
W W W W W
2
Жълти картони
4
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
0
1
🟢 JBK 🟡 Равенства Huima / Urho 🔴
Дата Мач Резултат
27.06.2026 Huima / Urho - JBK 3 : 2
19.04.2026 JBK - Huima / Urho 2 : 0

🗓 Последни мачове: JBK

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 JBK - Kraft 5 - 0 W
22.08.2026 SJK-juniorit - JBK 0 - 1 W
16.08.2026 JBK - TP-47 4 - 0 W
07.08.2026 Jaro 2 - JBK 1 - 3 W
01.08.2026 JBK - Vaajakoski 4 - 0 W

📆 Последни мачове: Huima / Urho

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Huima / Urho - VPS II 5 - 0 W
22.08.2026 Huima / Urho - Kraft 3 - 1 W
15.08.2026 Jaro 2 - Huima / Urho 2 - 6 W
08.08.2026 GBK - Huima / Urho 0 - 3 W
01.08.2026 Huima / Urho - TP-47 4 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между JBK и Huima / Urho е насрочена за 02.09.2026 16:00 в Kakkonen - Lohko C. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

JBK е на позиция 3 с 31 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 32:24. Записаната форма е WWWWW. Huima / Urho е на позиция 1 с 36 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 38:23. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

JBK има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWLLWL. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Huima / Urho има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWDLW. Средните стойности са 3 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи JBK има 1 победи, равенствата са 0, а Huima / Urho има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка JBK -1 / Huima / Urho +1 подкрепя JBK със средна промяна 6.39 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36). Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.34% при 464 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на JBK като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.25 червени и 3.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 62.5%, 37.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие). Дисциплинарният профил на Huima / Urho като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 42.9%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие).

Генериран: 2026-09-01 22:00:04 · Заключен: 2026-09-02 17:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между JBK и Huima / Urho завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на JBK като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 3 жълти, 0.25 червени и 3.25 общо картона на мач. В този двубой JBK получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Huima / Urho като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Huima / Urho получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше JBK с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 6.39 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 20:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.