📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D L L
1
🏟 OmaSP Stadion , Seinäjoki
✔ Краен резултат
3
W L W L L
3
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
2
2
🟢 SJK-juniorit 🟡 Равенства TP-47 🔴
Дата Мач Резултат
12.07.2026 SJK-juniorit - TP-47 0 : 0
03.05.2026 TP-47 - SJK-juniorit 2 : 2
07.09.2025 TP-47 - SJK-juniorit 2 : 6
01.07.2025 TP-47 - SJK-juniorit 4 : 3
26.04.2025 SJK-juniorit - TP-47 7 : 1
22.09.2024 SJK-juniorit - TP-47 9 : 2
30.06.2024 TP-47 - SJK-juniorit 2 : 1
20.04.2024 SJK-juniorit - TP-47 2 : 0

🗓 Последни мачове: SJK-juniorit

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 SJK-juniorit - JBK 0 - 1 L
16.08.2026 Kraft - SJK-juniorit 2 - 2 D
09.08.2026 JS Hercules - SJK-juniorit 2 - 2 D
01.08.2026 SJK-juniorit - GBK 2 - 4 L
25.07.2026 Huima / Urho - SJK-juniorit 4 - 0 L

📆 Последни мачове: TP-47

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 TP-47 - Vaajakoski 4 - 2 W
16.08.2026 JBK - TP-47 4 - 0 L
08.08.2026 TP-47 - Kraft 2 - 1 W
01.08.2026 Huima / Urho - TP-47 4 - 0 L
23.07.2026 TP-47 - JS Hercules 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между SJK-juniorit и TP-47 е насрочена за 06.09.2026 11:00 в Kakkonen - Lohko C. Посоченият стадион е OmaSP Stadion, Seinäjoki. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

SJK-juniorit е на позиция 10 с 19 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 23:36. Записаната форма е LDDLL. TP-47 е на позиция 7 с 23 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 22:28. Записаната форма е WLWLL.

Последни резултати

SJK-juniorit има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLLLDWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. TP-47 има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLLDLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи SJK-juniorit има 4 победи, равенствата са 2, а TP-47 има 2 победи. Средният общ брой голове е 5.38. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял TP-47 чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката SJK-juniorit 0 / TP-47 0 подкрепя TP-47 със средна промяна 6.01 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.80% при 307 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на SJK-juniorit като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.00 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие). Дисциплинарният профил на TP-47 като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 50.0%, 50.0% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 18 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 10:00:05 · Заключен: 2026-09-06 12:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между SJK-juniorit и TP-47 завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 5.38 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на SJK-juniorit като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой SJK-juniorit получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.87 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на TP-47 като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой TP-47 получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:34:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.