📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W W
5
🏟
✔ Краен резултат
0
L D L W L
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

2
0
0
🟢 Huima / Urho 🟡 Равенства Kraft 🔴
Дата Мач Резултат
22.08.2026 Huima / Urho - Kraft 3 : 1
14.06.2026 Kraft - Huima / Urho 1 : 3

🗓 Последни мачове: Huima / Urho

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 JBK - Huima / Urho 1 - 1 D
29.08.2026 Huima / Urho - VPS II 5 - 0 W
22.08.2026 Huima / Urho - Kraft 3 - 1 W
15.08.2026 Jaro 2 - Huima / Urho 2 - 6 W
08.08.2026 GBK - Huima / Urho 0 - 3 W

📆 Последни мачове: Kraft

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Kraft - Jaro 2 2 - 1 W
28.08.2026 JBK - Kraft 5 - 0 L
22.08.2026 Huima / Urho - Kraft 3 - 1 L
16.08.2026 Kraft - SJK-juniorit 2 - 2 D
08.08.2026 TP-47 - Kraft 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Huima / Urho и Kraft е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Kakkonen - Lohko C. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Huima / Urho е на позиция 1 с 36 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 38:23. Записаната форма е WWWWW. Kraft е на позиция 6 с 23 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 46:38. Записаната форма е LDLWL.

Последни резултати

Huima / Urho има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWWWWWDL. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Kraft има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLWLLWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Huima / Urho има 2 победи, равенствата са 0, а Kraft има 0 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Huima / Urho с увереност 75%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 74.93%, 13.83% и 11.24%. Разликата в моделния momentum е 63.69 пункта в полза на Huima / Urho. Оценката за качество на входните данни е 91/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.20 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.09%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Huima / Urho 0 / Kraft 0 подкрепя Kraft със средна промяна 1.49 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.80% при 307 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Huima / Urho като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 20 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Kraft като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.00 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 14:02:38 · Заключен: 2026-09-06 14:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Huima / Urho и Kraft завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Huima / Urho като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Huima / Urho получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kraft като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0 червени и 1.86 общо картона на мач. В този двубой Kraft получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kraft с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.49 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:02:53
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.