Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.07.2026 | JS Hercules - Vaajakoski | 2 : 2 |
| 25.04.2026 | Vaajakoski - JS Hercules | 3 : 5 |
| 19.08.2023 | JS Hercules - Vaajakoski | 1 : 5 |
| 26.05.2023 | Vaajakoski - JS Hercules | 0 : 0 |
| 27.08.2022 | JS Hercules - Vaajakoski | 1 : 0 |
| 11.06.2022 | Vaajakoski - JS Hercules | 0 : 1 |
| 31.07.2021 | JS Hercules - Vaajakoski | 0 : 1 |
| 15.05.2021 | Vaajakoski - JS Hercules | 2 : 2 |
| 11.07.2020 | JS Hercules - Vaajakoski | 4 : 0 |
| 28.09.2019 | JS Hercules - Vaajakoski | 2 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | TP-47 - Vaajakoski | 4 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Vaajakoski - GBK | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Vaajakoski - VPS II | 3 - 2 | W |
| 01.08.2026 | JBK - Vaajakoski | 4 - 0 | L |
| 26.07.2026 | Kraft - Vaajakoski | 2 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | JS Hercules - Jaro 2 | 3 - 1 | W |
| 15.08.2026 | VPS II - JS Hercules | 3 - 1 | L |
| 09.08.2026 | JS Hercules - SJK-juniorit | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | Kraft - JS Hercules | 3 - 2 | L |
| 23.07.2026 | TP-47 - JS Hercules | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Vaajakoski и JS Hercules е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Kakkonen - Lohko C. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vaajakoski е на позиция 8 с 21 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 28:37. Записаната форма е LDWLW. JS Hercules е на позиция 9 с 21 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 25:36. Записаната форма е WLDLW.
Vaajakoski има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWLWDLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. JS Hercules има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLWWDDLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Vaajakoski има 3 победи, равенствата са 3, а JS Hercules има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.80% при 307 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Vaajakoski като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.57 жълти, 0.14 червени и 1.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 14.3%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 17 завършени мача (82.4% покритие). Дисциплинарният профил на JS Hercules като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.00 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 18 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между Vaajakoski и JS Hercules завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.5 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Vaajakoski като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.57 жълти, 0.14 червени и 1.71 общо картона на мач. В този двубой Vaajakoski получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на JS Hercules като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой JS Hercules получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.