Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.08.2026 | VPS II - Jaro 2 | 5 : 0 |
| 21.05.2026 | Jaro 2 - VPS II | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Kraft - Jaro 2 | 2 - 1 | L |
| 28.08.2026 | GBK - Jaro 2 | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | JS Hercules - Jaro 2 | 3 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Jaro 2 - Huima / Urho | 2 - 6 | L |
| 07.08.2026 | Jaro 2 - JBK | 1 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | VPS II - GBK | 6 - 4 | W |
| 29.08.2026 | Huima / Urho - VPS II | 5 - 0 | L |
| 22.08.2026 | GBK - VPS II | 4 - 1 | L |
| 15.08.2026 | VPS II - JS Hercules | 3 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Vaajakoski - VPS II | 3 - 2 | L |
Предстоящата среща между Jaro 2 и VPS II е насрочена за 06.09.2026 15:30 в Kakkonen - Lohko C. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Jaro 2 е на позиция 5 с 25 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:45. Записаната форма е LLLLD. VPS II е на позиция 4 с 25 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 41:28. Записаната форма е LWLWL.
Jaro 2 има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLLDWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. VPS II има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLWLWLW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 2 директни срещи Jaro 2 има 1 победи, равенствата са 0, а VPS II има 1 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола първо полувреме — 90%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Jaro 2 -1 / VPS II +1 подкрепя VPS II със средна промяна 1.72 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Jaro 2 като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 19 завършени мача (78.9% покритие). Дисциплинарният профил на VPS II като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.11 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 22.2%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 14 от 20 завършени мача (70.0% покритие).
Срещата между Jaro 2 и VPS II завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Jaro 2 като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Jaro 2 получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на VPS II като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0.11 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой VPS II получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше VPS II с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.72 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.