Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | PAOK - OFI | 2 : 3 |
| 18.01.2026 | PAOK - OFI | 3 : 0 |
| 14.09.2025 | OFI - PAOK | 1 : 2 |
| 08.02.2025 | OFI - PAOK | 0 : 5 |
| 27.10.2024 | PAOK - OFI | 1 : 2 |
| 03.01.2024 | PAOK - OFI | 4 : 0 |
| 03.09.2023 | OFI - PAOK | 1 : 0 |
| 14.01.2023 | PAOK - OFI | 0 : 0 |
| 18.09.2022 | OFI - PAOK | 1 : 1 |
| 15.01.2022 | PAOK - OFI | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | PAOK - OFI | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Atromitos - PAOK | 1 - 2 | W |
| 27.08.2026 | Brann - PAOK | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | PAOK - Levadiakos | 4 - 0 | W |
| 20.08.2026 | PAOK - Brann | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | PAOK - OFI | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Aris Thessalonikis - OFI | 2 - 1 | L |
| 27.08.2026 | CSKA Sofia - OFI | 0 - 2 | W |
| 23.08.2026 | OFI - Volos NFC | 2 - 0 | W |
| 20.08.2026 | OFI - CSKA Sofia | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между PAOK и OFI е насрочена за 02.09.2026 19:15 в Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
PAOK има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLLWWLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. OFI има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDLLLWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи PAOK има 5 победи, равенствата са 2, а OFI има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 91%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за PAOK с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.61%, 20.73% и 11.66%. Разликата в моделния momentum е 55.94 пункта в полза на PAOK. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.38 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.70%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка PAOK 0 / OFI 0 подкрепя PAOK със средна промяна 1.66 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.30% при 533 наблюдения).
Срещата между PAOK и OFI завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше PAOK с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.66 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.