📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

1
1
5
🟢 Partizán Bardejov 🟡 Равенства Vranov nad Topľou 🔴
Дата Мач Резултат
27.08.2025 Partizán Bardejov - Vranov nad Topľou 4 : 1
01.03.2025 Vranov nad Topľou - Partizán Bardejov 4 : 1
03.08.2024 Partizán Bardejov - Vranov nad Topľou 1 : 3
04.05.2024 Partizán Bardejov - Vranov nad Topľou 0 : 2
07.10.2023 Vranov nad Topľou - Partizán Bardejov 6 : 0
04.03.2023 Partizán Bardejov - Vranov nad Topľou 1 : 2
06.08.2022 Vranov nad Topľou - Partizán Bardejov 1 : 1

🗓 Последни мачове: Partizán Bardejov

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Partizán Bardejov - Snina 1 - 0 W
22.08.2026 Stará Ľubovňa - Partizán Bardejov 2 - 2 D
18.08.2026 Slovan Giraltovce - Partizán Bardejov 2 - 6 W
15.08.2026 Partizán Bardejov - Spartak Medzev 1 - 3 L
09.08.2026 Slávia TU Košice - Partizán Bardejov 0 - 3 W

📆 Последни мачове: Vranov nad Topľou

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Vranov nad Topľou - Poprad 0 - 3 L
26.08.2026 Zahradne - Vranov nad Topľou 3 - 3 D
22.08.2026 Lipany - Vranov nad Topľou 8 - 1 L
15.08.2026 Vranov nad Topľou - MSK Tesla Stropkov 2 - 3 L
08.08.2026 Spišská Nová Ves - Vranov nad Topľou 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Partizán Bardejov и Vranov nad Topľou е насрочена за 02.09.2026 14:30 в Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Partizán Bardejov има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWWLLWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Vranov nad Topľou има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLDLWDL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Partizán Bardejov има 1 победи, равенствата са 1, а Vranov nad Topľou има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.86. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vranov nad Topľou като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 1 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-01 20:00:05 · Заключен: 2026-09-02 16:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Partizán Bardejov и Vranov nad Topľou завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.86 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 18:28:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.