📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Estadio Centenario , Montevideo
✔ Краен резултат
1
D D ? ? ?
4
Жълти картони
4
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Atletico Torque 🟡 Равенства Cerro Largo 🔴
Дата Мач Резултат
09.03.2026 Cerro Largo - Atletico Torque 0 : 1
14.01.2026 Atletico Torque - Cerro Largo 2 : 3
20.09.2025 Atletico Torque - Cerro Largo 1 : 0
25.03.2025 Cerro Largo - Atletico Torque 1 : 1
04.11.2023 Cerro Largo - Atletico Torque 1 : 2
27.03.2023 Atletico Torque - Cerro Largo 1 : 2
31.07.2022 Cerro Largo - Atletico Torque 1 : 2
05.02.2022 Atletico Torque - Cerro Largo 1 : 1
29.11.2021 Cerro Largo - Atletico Torque 1 : 1
15.08.2021 Atletico Torque - Cerro Largo 3 : 0

🗓 Последни мачове: Atletico Torque

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Atletico Torque - Cerro Largo 2 - 1 W
01.09.2026 Atletico Torque - Danubio 2 - 0 W
29.08.2026 Defensor Sporting - Atletico Torque 1 - 3 W
26.08.2026 Penarol - Atletico Torque 1 - 0 L
23.08.2026 Atletico Torque - Wanderers 5 - 1 W

📆 Последни мачове: Cerro Largo

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Atletico Torque - Cerro Largo 2 - 1 L
31.08.2026 Cerro Largo - Liverpool Montevideo 1 - 1 D
26.08.2026 Plaza Colonia - Cerro Largo 2 - 1 L
22.08.2026 Cerro Largo - Defensor Sporting 1 - 1 D
15.08.2026 Wanderers - Cerro Largo 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Atletico Torque и Cerro Largo е насрочена за 04.09.2026 22:00 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Centenario, Montevideo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Atletico Torque е на позиция 8 с 3 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 33:27. Записаната форма е W. Cerro Largo е на позиция 10 с 2 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 23:24. Записаната форма е DD.

Последни резултати

Atletico Torque има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWWWLWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Cerro Largo има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDDDLWDDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Atletico Torque има 5 победи, равенствата са 3, а Cerro Largo има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Atletico Torque с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.08%, 24.16% и 13.75%. Разликата в моделния momentum е 48.33 пункта в полза на Atletico Torque. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.60%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Atletico Torque 0 / Cerro Largo 0 подкрепя Atletico Torque със средна промяна 3.65 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 27 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Atletico Torque като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.20 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 40.0%, 40.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 21 завършени мача (52.4% покритие). Дисциплинарният профил на Cerro Largo като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 66.7%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 22 завършени мача (59.1% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:02:32 · Заключен: 2026-09-04 23:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Atletico Torque и Cerro Largo завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Atletico Torque като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.6 жълти, 0.2 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой Atletico Torque получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cerro Largo като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. В този двубой Cerro Largo получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.83 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Atletico Torque с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.65 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 02:22:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.