Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.05.2026 | Wanderers - Deportivo Maldonado | 1 : 1 |
| 06.03.2026 | Wanderers - Deportivo Maldonado | 0 : 0 |
| 20.09.2024 | Deportivo Maldonado - Wanderers | 1 : 3 |
| 27.07.2024 | Wanderers - Deportivo Maldonado | 1 : 0 |
| 11.03.2024 | Wanderers - Deportivo Maldonado | 0 : 0 |
| 15.11.2023 | Deportivo Maldonado - Wanderers | 3 : 0 |
| 07.04.2023 | Wanderers - Deportivo Maldonado | 0 : 1 |
| 13.09.2022 | Deportivo Maldonado - Wanderers | 1 : 0 |
| 09.07.2022 | Deportivo Maldonado - Wanderers | 1 : 2 |
| 11.04.2022 | Wanderers - Deportivo Maldonado | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Deportivo Maldonado - Wanderers | 2 - 0 | W |
| 02.09.2026 | Cerrito - Deportivo Maldonado | 0 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Juventud - Deportivo Maldonado | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Deportivo Maldonado - Penarol | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Progreso - Deportivo Maldonado | 0 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Deportivo Maldonado - Wanderers | 2 - 0 | L |
| 01.09.2026 | Wanderers - Cerro | 1 - 1 | D |
| 28.08.2026 | Wanderers - Central Espanol | 3 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Atletico Torque - Wanderers | 5 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Wanderers - Cerro Largo | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Deportivo Maldonado и Wanderers е насрочена за 05.09.2026 21:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Deportivo Maldonado е на позиция 4 с 4 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 36:22. Записаната форма е WD. Wanderers е на позиция 5 с 4 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 29:30. Записаната форма е DW.
Deportivo Maldonado има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWDDLDWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Wanderers има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDWLWWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Deportivo Maldonado има 4 победи, равенствата са 3, а Wanderers има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.60. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Deportivo Maldonado -1.5 / Wanderers +1.5 подкрепя Wanderers със средна промяна 1.04 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Deportivo Maldonado като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.88 жълти, 0.25 червени и 3.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 62.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 23 завършени мача (60.9% покритие). Дисциплинарният профил на Wanderers като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 42.9%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 24 завършени мача (58.3% покритие).
Срещата между Deportivo Maldonado и Wanderers завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Maldonado като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.88 жълти, 0.25 червени и 3.13 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Maldonado получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Wanderers като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой Wanderers получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.71 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Wanderers с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.04 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.