📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
2
L D ? ? ?
0
Жълти картони
5
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

7
1
2
🟢 Club Nacional 🟡 Равенства Juventud 🔴
Дата Мач Резултат
06.06.2026 Club Nacional - Juventud 2 : 1
08.03.2026 Juventud - Club Nacional 3 : 1
28.09.2025 Juventud - Club Nacional 0 : 0
18.06.2025 Club Nacional - Juventud 4 : 1
30.03.2025 Club Nacional - Juventud 1 : 2
05.12.2019 Juventud - Club Nacional 0 : 3
25.08.2019 Juventud - Club Nacional 0 : 2
31.05.2019 Club Nacional - Juventud 1 : 0
19.08.2017 Club Nacional - Juventud 3 : 0
04.02.2017 Juventud - Club Nacional 0 : 1

🗓 Последни мачове: Club Nacional

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Club Nacional - Juventud 2 - 2 D
03.09.2026 CA River Plate - Club Nacional 2 - 3 W
30.08.2026 Penarol - Club Nacional 0 - 1 W
27.08.2026 Club Nacional - Albion FC 0 - 0 D
23.08.2026 Club Nacional - Progreso 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Juventud

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Club Nacional - Juventud 2 - 2 D
02.09.2026 Central Espanol - Juventud 3 - 0 L
29.08.2026 Juventud - Deportivo Maldonado 2 - 0 W
26.08.2026 Juventud - Oriental 1 - 0 W
22.08.2026 Central Espanol - Juventud 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Club Nacional и Juventud е насрочена за 06.09.2026 19:30 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Club Nacional е на позиция 14 с 0 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 34:29. Записаната форма е LL. Juventud е на позиция 11 с 1 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 25:33. Записаната форма е LD.

Последни резултати

Club Nacional има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLLWWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Juventud има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLDDWLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Club Nacional има 7 победи, равенствата са 1, а Juventud има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 20%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 95%; над 9.5 корнера — 85%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Club Nacional като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.83 жълти, 0.33 червени и 3.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 10 от 17 завършени мача (58.8% покритие). Дисциплинарният профил на Juventud като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.86 жълти, 0.29 червени и 3.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 71.4%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 14 от 23 завършени мача (60.9% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:34 · Заключен: 2026-09-06 21:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Club Nacional и Juventud завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Club Nacional като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.83 жълти, 0.33 червени и 3.17 общо картона на мач. В този двубой Club Nacional получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Juventud като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.86 жълти, 0.29 червени и 3.14 общо картона на мач. В този двубой Juventud получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 28.6% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-07 00:03:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.