📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
0
? ? ? ? ?
Владение на топката
34%
66%
11
Общо удари
10
5
Точни удари
4
6
Неточни удари
3
4
Корнери
5
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
1
Засади
6
7
Удари в наказателното поле
9
4
Удари извън наказателното поле
1
0
Блокирани удари
3
3
Спасявания
6
13
Нарушения
10
213
Точни пасове
507
292
Общо пасове
588
10
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

2
4
1
🟢 Fleetwood Town 🟡 Равенства Sheffield Utd 🔴
Дата Мач Резултат
24.01.2017 Sheffield Utd - Fleetwood Town 0 : 2
01.10.2016 Fleetwood Town - Sheffield Utd 1 : 1
05.03.2016 Fleetwood Town - Sheffield Utd 2 : 2
10.11.2015 Fleetwood Town - Sheffield Utd 0 : 0
20.10.2015 Sheffield Utd - Fleetwood Town 3 : 0
07.03.2015 Sheffield Utd - Fleetwood Town 1 : 2
13.12.2014 Fleetwood Town - Sheffield Utd 1 : 1

🗓 Последни мачове: Fleetwood Town

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Fleetwood Town - Bristol Rovers 3 - 1 W
27.10.2026 Fleetwood Town - Arsenal 1 - 1 D
24.10.2026 Exeter City - Fleetwood Town 2 - 1 L
20.10.2026 Cheltenham - Fleetwood Town 4 - 2 L
17.10.2026 Fleetwood Town - Rotherham 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Sheffield Utd

Дата Мач Резултат Изх.
30.10.2026 Sheffield Utd - Wrexham 1 - 0 W
24.10.2026 Sheffield Utd - Derby 1 - 1 D
17.10.2026 Bristol City - Sheffield Utd 0 - 1 W
14.10.2026 Portsmouth - Sheffield Utd 3 - 2 L
10.10.2026 Sheffield Utd - Lincoln 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Fleetwood Town и Sheffield Utd е насрочена за 16.09.2026 18:45 в League Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Fleetwood Town има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDWDWWLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Sheffield Utd има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDWDDWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Fleetwood Town има 2 победи, равенствата са 4, а Sheffield Utd има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.29. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Sheffield Utd (X2) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 18.01%, 23.63% и 58.36%. Разликата в моделния momentum е 40.35 пункта в полза на Sheffield Utd. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -3.25%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Fleetwood Town -1 / Sheffield Utd +1 подкрепя Fleetwood Town със средна промяна 2.58 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 80.62% при 578 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Fleetwood Town като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sheffield Utd като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-16 16:30:05 · Заключен: 2026-09-16 20:25:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Fleetwood Town и Sheffield Utd завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.29 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.8. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Fleetwood Town като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Fleetwood Town получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sheffield Utd като гост беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Sheffield Utd получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Fleetwood Town с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 2.58 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 11 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-16 23:03:25
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.