Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.08.2026 | Atletico el Vigia FC - Club Atletico Barinas | 2 : 0 |
| 31.05.2026 | Club Atletico Barinas - Atletico el Vigia FC | 7 : 1 |
| 05.04.2026 | Atletico el Vigia FC - Club Atletico Barinas | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Atletico el Vigia FC - Club Atletico Barinas | 2 - 1 | W |
| 30.08.2026 | Urena SC - Atletico el Vigia FC | 0 - 1 | W |
| 26.08.2026 | Atletico el Vigia FC - Club Atletico Barinas | 2 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Atletico el Vigia FC - Fundación Lara Deportiva | 5 - 2 | W |
| 19.08.2026 | Atletico el Vigia FC - Real Frontera | 4 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Atletico el Vigia FC - Club Atletico Barinas | 2 - 1 | L |
| 26.08.2026 | Atletico el Vigia FC - Club Atletico Barinas | 2 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Club Atletico Barinas - Urena SC | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Club Atletico Barinas - Zamora FC | 3 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Fundación Lara Deportiva - Club Atletico Barinas | 5 - 1 | L |
Предстоящата среща между Atletico el Vigia FC и Club Atletico Barinas е насрочена за 02.09.2026 19:30 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Atletico el Vigia FC е на позиция 8 с 15 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 17:37. Записаната форма е DWWDL. Club Atletico Barinas е на позиция 7 с 23 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 38:42. Записаната форма е LLWLW.
Atletico el Vigia FC има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDWWDL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Club Atletico Barinas има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLWLWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 3 директни срещи Atletico el Vigia FC има 2 победи, равенствата са 0, а Club Atletico Barinas има 1 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Atletico el Vigia FC -1.5 / Club Atletico Barinas +1.5 подкрепя Club Atletico Barinas със средна промяна 1.22 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.30% при 533 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).
Срещата между Atletico el Vigia FC и Club Atletico Barinas завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 5 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Club Atletico Barinas с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.22 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.