📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

2
2
5
🟢 Ossett United 🟡 Равенства Pontefract Collieries 🔴
Дата Мач Резултат
17.01.2026 Pontefract Collieries - Ossett United 1 : 1
04.10.2025 Ossett United - Pontefract Collieries 2 : 0
11.03.2025 Pontefract Collieries - Ossett United 1 : 2
26.08.2024 Ossett United - Pontefract Collieries 0 : 3
30.12.2023 Ossett United - Pontefract Collieries 0 : 4
28.08.2023 Pontefract Collieries - Ossett United 4 : 0
02.01.2023 Ossett United - Pontefract Collieries 2 : 2
29.08.2022 Pontefract Collieries - Ossett United 3 : 1
26.12.2019 Ossett United - Pontefract Collieries 0 : 2

🗓 Последни мачове: Ossett United

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Ossett United - Pontefract Collieries 1 - 0 W
29.08.2026 Guisborough Town - Ossett United 3 - 2 L
25.04.2026 Ossett United - Bradford (Park Avenue) 1 - 2 L
18.04.2026 Consett - Ossett United 0 - 3 W
11.04.2026 Heaton Stannington - Ossett United 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Pontefract Collieries

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Ossett United - Pontefract Collieries 1 - 0 L
29.08.2026 Padiham - Pontefract Collieries 0 - 7 W
28.07.2026 Pontefract Collieries - Guiseley AFC 1 - 3 L
25.04.2026 Dunston UTS - Pontefract Collieries 1 - 2 W
18.04.2026 Pontefract Collieries - AFC Emley 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Ossett United и Pontefract Collieries е насрочена за 04.09.2026 18:45 в FA Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Ossett United има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDLLDLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Pontefract Collieries има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLWLWDW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Ossett United има 2 победи, равенствата са 2, а Pontefract Collieries има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.11. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения).

Генериран: 2026-09-04 18:11:02 · Заключен: 2026-09-04 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Ossett United и Pontefract Collieries завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 3.11 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 00:07:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.