Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.05.2026 | Tajikistan U20 - Afghanistan U20 | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Jordan U20 - Afghanistan U20 | 1 - 0 | L |
| 17.05.2026 | Kyrgyz Republic U20 - Afghanistan U20 | 0 - 0 | D |
| 13.05.2026 | Afghanistan U20 - Uzbekistan U20 | 0 - 2 | L |
| 16.06.2025 | Afghanistan U20 - Turkmenistan U20 | 2 - 4 | L |
| 12.06.2025 | Kyrgyz Republic U20 - Afghanistan U20 | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Tajikistan U20 - Bahrain U20 | 2 - 3 | L |
| 19.05.2026 | Tajikistan U20 - Kyrgyz Republic U20 | 0 - 1 | L |
| 17.05.2026 | Tajikistan U20 - Uzbekistan U20 | 0 - 3 | L |
| 13.05.2026 | Tajikistan U20 - Turkmenistan U20 | 2 - 1 | W |
| 16.06.2025 | Tajikistan U20 - Uzbekistan U20 | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Afghanistan U20 и Tajikistan U20 е насрочена за 03.09.2026 14:00 в AFC U20 Asian Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Afghanistan U20 има 1 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 9 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLDLLW. Средните стойности са 0.33 отбелязани и 1.78 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 11.1% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%. Tajikistan U20 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWDDLWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 1 директни срещи Afghanistan U20 има 0 победи, равенствата са 0, а Tajikistan U20 има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Tajikistan U20 с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 16.39%, 21.46% и 62.16%. Разликата в моделния momentum е 45.77 пункта в полза на Tajikistan U20. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.87%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Afghanistan U20 0 / Tajikistan U20 0 подкрепя Afghanistan U20 със средна промяна 3.14 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.76).
Срещата между Afghanistan U20 и Tajikistan U20 завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Afghanistan U20 с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.14 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.76. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 5 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.