Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.01.2026 | Ferroviária - Inter De Limeira | 2 : 1 |
| 08.07.2023 | Inter De Limeira - Ferroviária | 1 : 0 |
| 20.05.2023 | Ferroviária - Inter De Limeira | 1 : 2 |
| 05.03.2023 | Ferroviária - Inter De Limeira | 0 : 0 |
| 18.06.2022 | Inter De Limeira - Ferroviária | 0 : 1 |
| 14.05.2022 | Ferroviária - Inter De Limeira | 1 : 1 |
| 26.03.2022 | Ferroviária - Inter De Limeira | 1 : 1 |
| 20.02.2022 | Inter De Limeira - Ferroviária | 1 : 2 |
| 28.02.2021 | Ferroviária - Inter De Limeira | 1 : 0 |
| 29.07.2020 | Ferroviária - Inter De Limeira | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Inter De Limeira - Ferroviária | 3 - 3 | D |
| 29.08.2026 | Caxias - Inter De Limeira | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Inter De Limeira - Figueirense | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Brusque - Inter De Limeira | 3 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Inter De Limeira - Volta Redonda | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Inter De Limeira - Ferroviária | 3 - 3 | D |
| 29.08.2026 | Ferroviária - Confiança | 1 - 0 | W |
| 24.08.2026 | Ypiranga-RS - Ferroviária | 1 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Ferroviária - Paysandu | 4 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Figueirense - Ferroviária | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Inter De Limeira и Ferroviária е насрочена за 05.09.2026 20:00 в Serie C. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Inter De Limeira е на позиция 4 с 29 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 18:17. Записаната форма е DLWLW. Ferroviária е на позиция 8 с 27 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 15:12. Записаната форма е LWDDW.
Inter De Limeira има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLWLWWDLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Ferroviária има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDWLLWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Inter De Limeira има 3 победи, равенствата са 3, а Ferroviária има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Inter De Limeira -0.5 / Ferroviária +0.5 подкрепя Ferroviária със средна промяна 5.65 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Inter De Limeira като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.14 червени и 3.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 71.4%, 28.6% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие). Дисциплинарният профил на Ferroviária като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.50 червени и 4.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 66.7% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 16 завършени мача (87.5% покритие).
Срещата между Inter De Limeira и Ferroviária завърши при резултат 3:3. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.8 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Inter De Limeira като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 3 жълти, 0.14 червени и 3.14 общо картона на мач. В този двубой Inter De Limeira получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ferroviária като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3.67 жълти, 0.5 червени и 4.17 общо картона на мач. В този двубой Ferroviária получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ferroviária с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 5.65 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.