Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.08.2025 | Maringá - Floresta | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Floresta - Maringá | 0 - 1 | L |
| 29.08.2026 | Floresta - Ituano | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Volta Redonda - Floresta | 1 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Floresta - Anápolis | 1 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Ypiranga-RS - Floresta | 4 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Floresta - Maringá | 0 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Paysandu - Maringá | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Maringá - Barra | 2 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Confiança - Maringá | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Maringá - Amazonas | 0 - 3 | L |
Предстоящата среща между Floresta и Maringá е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Serie C. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Floresta е на позиция 11 с 27 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 16:15. Записаната форма е WWLDD. Maringá е на позиция 10 с 27 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 28:25. Записаната форма е WDLDW.
Floresta има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLDDDWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Maringá има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDWWDDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 1 директни срещи Floresta има 0 победи, равенствата са 1, а Maringá има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Floresta -0.75 / Maringá +0.75 подкрепя Maringá със средна промяна 4.98 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 14 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Floresta като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.71 жълти, 0.00 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 57.1%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 18 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Maringá като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.25 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие).
Срещата между Floresta и Maringá завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Floresta като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.71 жълти, 0 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Floresta получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Maringá като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.25 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой Maringá получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.88 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Maringá с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 4.98 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.