📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
L W D D D

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Joondalup City 🟡 Равенства Armadale 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Joondalup City

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Joondalup City - UWA Nedlands 0 - 1 L
15.08.2026 Joondalup City - Curtin University 1 - 0 W
08.08.2026 Inglewood United - Joondalup City 1 - 1 D
01.08.2026 Joondalup City - Cockburn City 1 - 3 L
25.07.2026 Kingsley Westside - Joondalup City 4 - 1 L

📆 Последни мачове: Armadale

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Armadale - Perth RedStar 0 - 4 L
15.08.2026 Armadale - Dianella White Eagle 3 - 1 W
01.08.2026 Balcatta - Armadale 3 - 3 D
25.07.2026 Stirling Lions - Armadale 1 - 1 D
18.07.2026 Perth Glory II - Armadale 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Joondalup City и Armadale е насрочена за 05.09.2026 07:00 в Western Australia NPL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Armadale е на позиция 11 с 21 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 6 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 37:51. Записаната форма е LWDDD.

Последни резултати

Joondalup City има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLLWLWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Armadale има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDDLLWLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.49).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Armadale като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.50 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 22 завършени мача (22.7% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:30:10 · Заключен: 2026-09-05 08:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Joondalup City и Armadale завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.49. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 11:05:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.