Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.02.2026 | Real Estelí - Rancho Santana | 0 : 1 |
| 17.10.2025 | Real Estelí - Rancho Santana | 4 : 0 |
| 05.08.2025 | Rancho Santana - Real Estelí | 0 : 0 |
| 02.03.2025 | Real Estelí - Rancho Santana | 3 : 0 |
| 18.01.2025 | Rancho Santana - Real Estelí | 3 : 2 |
| 05.10.2024 | Rancho Santana - Real Estelí | 1 : 3 |
| 03.08.2024 | Real Estelí - Rancho Santana | 5 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Jalapa - Rancho Santana | 1 - 1 | D |
| 30.08.2026 | Matagalpa - Rancho Santana | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Rancho Santana - San Marcos | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Rancho Santana - Walter Ferretti | 1 - 3 | L |
| 09.08.2026 | Diriangén - Rancho Santana | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Real Estelí - San Marcos | 2 - 0 | W |
| 30.08.2026 | H&H Export - Real Estelí | 0 - 5 | W |
| 27.08.2026 | CD Marathon - Real Estelí | 3 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Real Estelí - Diriangén | 0 - 2 | L |
| 19.08.2026 | Real Estelí - CS Herediano | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между Rancho Santana и Real Estelí е насрочена за 06.09.2026 01:00 в Primera Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rancho Santana е на позиция 9 с 0 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е LLL. Real Estelí е на позиция 3 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:1. Записаната форма е WWD.
Rancho Santana има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLLLLLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Real Estelí има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLWWWWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 7 директни срещи Rancho Santana има 2 победи, равенствата са 1, а Real Estelí има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.14. Двата отбора са отбелязали в 28.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Real Estelí с увереност 69%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 11.98%, 18.91% и 69.11%. Разликата в моделния momentum е 57.13 пункта в полза на Real Estelí. Оценката за качество на входните данни е 82/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.16%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.49, оценка 83/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 20 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Rancho Santana като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 8 завършени мача (25.0% покритие). Дисциплинарният профил на Real Estelí като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 7 завършени мача (28.6% покритие).
Срещата между Rancho Santana и Real Estelí завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3.14 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.