Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.03.2026 | Carabobo FC - Rayo Zuliano | 5 : 0 |
| 30.08.2025 | Rayo Zuliano - Carabobo FC | 0 : 2 |
| 29.03.2025 | Carabobo FC - Rayo Zuliano | 1 : 0 |
| 05.10.2024 | Rayo Zuliano - Carabobo FC | 2 : 1 |
| 06.04.2024 | Carabobo FC - Rayo Zuliano | 2 : 2 |
| 29.07.2023 | Rayo Zuliano - Carabobo FC | 0 : 0 |
| 15.04.2023 | Carabobo FC - Rayo Zuliano | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Rayo Zuliano - Carabobo FC | 4 - 3 | W |
| 02.09.2026 | Deportivo Tachira FC - Rayo Zuliano | 0 - 0 | D |
| 01.09.2026 | UCV - Rayo Zuliano | 4 - 1 | L |
| 30.08.2026 | Rayo Zuliano - Carabobo FC | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Rayo Zuliano - Urena SC | 3 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Rayo Zuliano - Carabobo FC | 4 - 3 | L |
| 02.09.2026 | Carabobo FC - Estudiantes de Merida FC | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Carabobo FC - Zamora FC | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Rayo Zuliano - Carabobo FC | 0 - 0 | D |
| 21.08.2026 | Caracas FC - Carabobo FC | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Rayo Zuliano и Carabobo FC е насрочена за 03.09.2026 19:30 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rayo Zuliano е на позиция 9 с 3 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 14:26. Записаната форма е LWLL. Carabobo FC е на позиция 7 с 6 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 9 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 37:21. Записаната форма е WLWL.
Rayo Zuliano има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLWLLDL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Carabobo FC има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLWLWWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 7 директни срещи Rayo Zuliano има 1 победи, равенствата са 3, а Carabobo FC има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.14. Двата отбора са отбелязали в 28.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.
Дисциплинарният профил на Rayo Zuliano като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.56 жълти, 0.44 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 44.4% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 44.4%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие). Дисциплинарният профил на Carabobo FC като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 40.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 23 завършени мача (95.7% покритие).
Срещата между Rayo Zuliano и Carabobo FC завърши при резултат 4:3. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.14 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото дисциплинарният профил на Rayo Zuliano като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 3.56 жълти, 0.44 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Rayo Zuliano получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 44.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Carabobo FC като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Carabobo FC получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 10%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 3 проверими предварителни индикатора 0 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.