Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.03.2026 | Monagas SC - Academia Anzoátegui | 1 : 0 |
| 05.10.2025 | Academia Anzoátegui - Monagas SC | 2 : 2 |
| 26.04.2025 | Monagas SC - Academia Anzoátegui | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Academia Anzoátegui - Monagas SC | 1 - 3 | L |
| 02.09.2026 | Deportivo La Guaira - Academia Anzoátegui | 0 - 0 | D |
| 31.08.2026 | Puerto Cabello - Academia Anzoátegui | 3 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Academia Anzoátegui - Monagas SC | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Petare FC - Academia Anzoátegui | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Academia Anzoátegui - Monagas SC | 1 - 3 | W |
| 02.09.2026 | Monagas SC - Metropolitanos FC | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Trujillanos FC - Monagas SC | 3 - 1 | L |
| 30.08.2026 | Academia Anzoátegui - Monagas SC | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Bolívar - Monagas SC | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между Academia Anzoátegui и Monagas SC е насрочена за 03.09.2026 20:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Academia Anzoátegui е на позиция 13 с 3 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 16:25. Записаната форма е LLWL. Monagas SC е на позиция 10 с 3 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 16:26. Записаната форма е LWLL.
Academia Anzoátegui има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLLWWDLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Monagas SC има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWLLWDL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 3 директни срещи Academia Anzoátegui има 1 победи, равенствата са 1, а Monagas SC има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Дисциплинарният профил на Academia Anzoátegui като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.40 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 80.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 40.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 11 завършени мача (90.9% покритие). Дисциплинарният профил на Monagas SC като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.14 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 42.9%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 10 от 11 завършени мача (90.9% покритие).
Срещата между Academia Anzoátegui и Monagas SC завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 3.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото дисциплинарният профил на Academia Anzoátegui като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0.4 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой Academia Anzoátegui получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 0%, а червен картон в 40% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Monagas SC като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0.14 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Monagas SC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
От 3 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.