📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D D W W
1
🏟
✔ Краен резултат
1
L D W L L
1
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
0
4
🟢 Portuguesa FC 🟡 Равенства Zamora FC 🔴
Дата Мач Резултат
18.03.2026 Zamora FC - Portuguesa FC 0 : 2
20.07.2025 Zamora FC - Portuguesa FC 1 : 0
07.02.2025 Portuguesa FC - Zamora FC 2 : 1
19.10.2024 Portuguesa FC - Zamora FC 2 : 3
30.06.2024 Zamora FC - Portuguesa FC 0 : 1
13.06.2024 Portuguesa FC - Zamora FC 1 : 2
19.04.2024 Zamora FC - Portuguesa FC 0 : 2
10.07.2023 Zamora FC - Portuguesa FC 1 : 2
05.05.2023 Portuguesa FC - Zamora FC 2 : 1
17.07.2022 Portuguesa FC - Zamora FC 2 : 3

🗓 Последни мачове: Portuguesa FC

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Portuguesa FC - Zamora FC 1 - 1 D
02.09.2026 Portuguesa FC - Zamora FC 0 - 0 D
30.08.2026 Portuguesa FC - Metropolitanos FC 2 - 2 D
30.08.2026 Caracas FC - Portuguesa FC 0 - 0 D
23.08.2026 Monagas SC - Portuguesa FC 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Zamora FC

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Portuguesa FC - Zamora FC 1 - 1 D
02.09.2026 Portuguesa FC - Zamora FC 0 - 0 D
30.08.2026 Carabobo FC - Zamora FC 0 - 0 D
30.08.2026 Zamora FC - Deportivo Tachira FC 0 - 0 D
30.08.2026 Zamora FC - Deportivo Tachira FC 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Portuguesa FC и Zamora FC е насрочена за 05.09.2026 22:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Portuguesa FC е на позиция 5 с 12 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:21. Записаната форма е DDDWW. Zamora FC е на позиция 10 с 7 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 16:16. Записаната форма е LDWLL.

Последни резултати

Portuguesa FC има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWWLWLD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Zamora FC има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLLLWWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Portuguesa FC има 6 победи, равенствата са 0, а Zamora FC има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Portuguesa FC -0.25 / Zamora FC +0.25 подкрепя Zamora FC със средна промяна 3.15 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Portuguesa FC като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.00 червени и 2.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 50.0%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 19 завършени мача (89.5% покритие). Дисциплинарният профил на Zamora FC като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.00 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 14 завършени мача (85.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 19:30:04 · Заключен: 2026-09-05 23:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Portuguesa FC и Zamora FC завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Portuguesa FC като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.38 жълти, 0 червени и 2.38 общо картона на мач. В този двубой Portuguesa FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Zamora FC като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3.67 жълти, 0 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Zamora FC получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zamora FC с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.15 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 02:21:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.