Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.09.2026 | ACV - Hoogeveen | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | ACV - AFC Amsterdam | 1 - 2 | L |
| 24.10.2026 | ACV - Dovo | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | Hoogeveen - ACV | 1 - 4 | W |
| 10.10.2026 | ACV - Purmersteijn | 1 - 1 | D |
| 03.10.2026 | VV Scherpenzeel - ACV | 4 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Sparta Nijkerk - Hoogeveen | 2 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Hoogeveen - ACV | 1 - 4 | L |
| 10.10.2026 | Harkemase Boys - Hoogeveen | 2 - 1 | L |
| 03.10.2026 | Hoogeveen - SC Genemuiden | 5 - 3 | W |
| 27.09.2026 | ADO '20 - Hoogeveen | 1 - 5 | W |
Предстоящата среща между ACV и Hoogeveen е насрочена за 22.09.2026 18:00 в KNVB Beker. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
ACV има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWWWWL. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Hoogeveen има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLLWWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за ACV с увереност 71%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 70.58%, 18.87% и 10.55%. Разликата в моделния momentum е 60.04 пункта в полза на ACV. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.27 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.36%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 79/100, успеваемост на групата 78.98% при 785 наблюдения).
Срещата между ACV и Hoogeveen завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.