Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.04.2026 | Caracas FC - Metropolitanos FC | 1 : 0 |
| 04.03.2026 | Caracas FC - Metropolitanos FC | 0 : 0 |
| 01.11.2025 | Caracas FC - Metropolitanos FC | 1 : 1 |
| 26.10.2025 | Metropolitanos FC - Caracas FC | 2 : 3 |
| 06.08.2025 | Metropolitanos FC - Caracas FC | 2 : 2 |
| 29.07.2025 | Caracas FC - Metropolitanos FC | 2 : 0 |
| 13.07.2025 | Metropolitanos FC - Caracas FC | 2 : 3 |
| 03.02.2025 | Caracas FC - Metropolitanos FC | 1 : 0 |
| 06.10.2024 | Caracas FC - Metropolitanos FC | 2 : 1 |
| 30.06.2024 | Metropolitanos FC - Caracas FC | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Metropolitanos FC - Carabobo FC | 0 - 2 | L |
| 01.11.2026 | Carabobo FC - Metropolitanos FC | 1 - 1 | D |
| 28.10.2026 | Metropolitanos FC - Portuguesa FC | 0 - 0 | D |
| 25.10.2026 | Deportivo La Guaira - Metropolitanos FC | 2 - 2 | D |
| 22.10.2026 | Metropolitanos FC - Academia Anzoátegui | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Monagas SC - Caracas FC | 0 - 2 | W |
| 31.10.2026 | Caracas FC - Monagas SC | 2 - 3 | L |
| 27.10.2026 | Puerto Cabello - Caracas FC | 0 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Caracas FC - Deportivo Tachira FC | 1 - 2 | L |
| 21.10.2026 | Estudiantes de Merida FC - Caracas FC | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Metropolitanos FC и Caracas FC е насрочена за 13.09.2026 20:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Metropolitanos FC е на позиция 1 с 22 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 18:8. Записаната форма е WWWDW. Caracas FC е на позиция 9 с 10 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 8:9. Записаната форма е WDDDW.
Metropolitanos FC има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWLWWWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Caracas FC има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDWWLLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Metropolitanos FC има 1 победи, равенствата са 3, а Caracas FC има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.77; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 91%; над 9.5 корнера — 82%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Metropolitanos FC като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.36 жълти, 0.00 червени и 2.36 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 63.6%, 45.5%, 27.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 28 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Caracas FC като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.83 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 19 завършени мача (63.2% покритие).
Срещата между Metropolitanos FC и Caracas FC завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Metropolitanos FC като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2.36 жълти, 0 червени и 2.36 общо картона на мач. В този двубой Metropolitanos FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.36 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Caracas FC като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0.83 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Caracas FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.