Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.07.2026 | Real Estelí - UNAN Managua | 1 : 1 |
| 02.03.2026 | UNAN Managua - Real Estelí | 0 : 3 |
| 25.01.2026 | Real Estelí - UNAN Managua | 6 : 3 |
| 28.09.2025 | Real Estelí - UNAN Managua | 0 : 0 |
| 23.07.2025 | UNAN Managua - Real Estelí | 1 : 1 |
| 02.05.2025 | UNAN Managua - Real Estelí | 1 : 2 |
| 23.02.2025 | Real Estelí - UNAN Managua | 5 : 0 |
| 25.11.2024 | Real Estelí - UNAN Managua | 1 : 1 |
| 29.09.2024 | UNAN Managua - Real Estelí | 0 : 4 |
| 18.03.2024 | Real Estelí - UNAN Managua | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Managua - UNAN Managua | 4 - 0 | L |
| 30.10.2026 | UNAN Managua - Walter Ferretti | 1 - 1 | D |
| 25.10.2026 | Jalapa - UNAN Managua | 2 - 0 | L |
| 17.10.2026 | UNAN Managua - San Marcos | 3 - 2 | W |
| 14.10.2026 | UNAN Managua - Diriangén | 1 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Real Estelí - H&H Export | 4 - 2 | W |
| 29.10.2026 | Diriangén - Real Estelí | 1 - 2 | W |
| 26.10.2026 | Real Estelí - Managua | 2 - 1 | W |
| 18.10.2026 | Walter Ferretti - Real Estelí | 3 - 1 | L |
| 16.10.2026 | Real Estelí - Jalapa | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между UNAN Managua и Real Estelí е насрочена за 08.10.2026 00:00 в Primera Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
UNAN Managua е на позиция 4 с 17 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 11:7. Записаната форма е WLLWW. Real Estelí е на позиция 3 с 18 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 17:6. Записаната форма е DDWWL.
UNAN Managua има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWWDWDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Real Estelí има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWLLLWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи UNAN Managua има 0 победи, равенствата са 4, а Real Estelí има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Real Estelí (X2) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 18.71%, 24.69% и 56.60%. Разликата в моделния momentum е 37.90 пункта в полза на Real Estelí. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.95%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка UNAN Managua +0.25 / Real Estelí -0.25 подкрепя UNAN Managua със средна промяна 4.79 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 78% при 100 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 9.15, оценка 72/100, успеваемост на групата 71.56% при 109 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78).
Дисциплинарният профил на Real Estelí като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 9 завършени мача (22.2% покритие).
Срещата между UNAN Managua и Real Estelí завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Real Estelí като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 1 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Real Estelí получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше UNAN Managua с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.79 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 9.15. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.