📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L L W
2
🏟 Al Maktoum Stadium , Dubai
✔ Краен резултат
0
L L W L L
Владение на топката
57%
43%
2.24
Очаквани голове (xG)
0.84
15
Общо удари
8
6
Точни удари
2
8
Неточни удари
5
5
Корнери
3
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
1
0
Засади
2
12
Удари в наказателното поле
4
3
Удари извън наказателното поле
4
1
Блокирани удари
1
1
Спасявания
4
18
Нарушения
8
399
Точни пасове
284
460
Общо пасове
357
8
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

8
0
2
🟢 Al Nasr 🟡 Равенства Hatta SC 🔴
Дата Мач Резултат
08.10.2026 Al Nasr - Hatta SC 4 : 1
28.03.2024 Al Nasr - Hatta SC 1 : 0
28.09.2023 Hatta SC - Al Nasr 0 : 3
26.02.2021 Al Nasr - Hatta SC 2 : 0
08.11.2020 Hatta SC - Al Nasr 0 : 3
19.12.2019 Hatta SC - Al Nasr 1 : 2
16.03.2018 Al Nasr - Hatta SC 2 : 1
17.11.2017 Hatta SC - Al Nasr 1 : 5
14.04.2017 Hatta SC - Al Nasr 1 : 0
04.12.2016 Al Nasr - Hatta SC 1 : 2

🗓 Последни мачове: Al Nasr

Дата Мач Резултат Изх.
04.11.2026 Al Nasr - Qatar SC 4 - 1 W
01.11.2026 Sharjah FC - Al Nasr 0 - 0 D
28.10.2026 Al Zawra'a - Al Nasr 0 - 1 W
23.10.2026 Al Nasr - Baniyas SC 0 - 1 L
17.10.2026 Al Nasr - Hatta SC 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Hatta SC

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Al Wahda FC - Hatta SC 0 - 0 D
24.10.2026 Hatta SC - Dubai United 1 - 0 W
17.10.2026 Al Nasr - Hatta SC 2 - 0 L
08.10.2026 Al Nasr - Hatta SC 4 - 1 L
01.10.2026 Dubai United - Hatta SC 3 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Al Nasr и Hatta SC е насрочена за 17.10.2026 13:05 в Pro League. Посоченият стадион е Al Maktoum Stadium, Dubai. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Al Nasr е на позиция 10 с 5 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 6:7. Записаната форма е DLLWD. Hatta SC е на позиция 13 с 3 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 5:11. Записаната форма е LWLLL.

Последни резултати

Al Nasr има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDLLWDD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Hatta SC има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLWLLLWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Al Nasr има 8 победи, равенствата са 0, а Hatta SC има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.33; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 98%; над 9.5 корнера — 88%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Al Nasr +0.25 / Hatta SC -0.25 подкрепя Al Nasr със средна промяна 2.69 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Al Nasr като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hatta SC като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 5 завършени мача (60.0% покритие).

Генериран: 2026-10-17 15:00:03 · Заключен: 2026-10-17 15:04:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Al Nasr и Hatta SC завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.33. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 88%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Al Nasr като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Al Nasr получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hatta SC като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Hatta SC получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Al Nasr с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.69 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-17 17:51:40
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.